Світовий теніс / WTA

Нью-Хейвен. Макарова проведе перший чвертьфінал в сезоні, Соболенко перемогла чинну чемпіонку

На турнірі в США стали відомі всі чвертьфінальні пари

Connecticut Open - WTA Premier
Нью-Хейвен, США • 20-25 серпня • хард • $799,000
Чинна чемпіонка: Дар'я Гаврилова (Австралія)
Сітки турніру: кваліфікаціяодиночний розряд

Друге коло

Катерина Макарова (Росія) - Магдалена Рибарікова (Словаччина) 2:6, 6:3, 6:3
Арина Соболенко (Білорусь) - Дар'я Гаврилова (Австралія, 9) 6:3, 6:7(6), 7:5
Моніка Пуїг (Пуерто-Ріко, Q) - Анетт Контавейт (Естонія) 6:4, 6:3
Петра Квітова (Чехія, 3) - Заріна Діяс (Казахстан, Q) 6:1, 5:7, 6:2

Катерина Макарова вперше в цьому сезоні вийшла в чвертьфінал турніру WTA, в якому зіграє з Юлією Гергес. Росіянка двічі перемагала представницю Німеччини: в 2015 році вона обіграла її в четвертому колі Australian Open, а в минулому сезоні у вирішальному матчі турніру у Вашингтоні.

Арина Соболенко в другому сеті відіграла у Дар'ї Гаврилової п'ять сетболів і не реалізувала матчбол. У третьому сеті білоруска повела 4:0, проте австралійка зрівняла рахунок, після чого Соболенко виграла три і чотирьох наступних геймів. Далі суперницею Арини стане швейцарка Белінда Бенчич.

Моніка Пуїг виграла в Нью-Хейвені п'ятий матч поспіль і здобула другу перемогу над суперницею з Топ-30 в цьому році. У березні пуерториканка зуміла обіграти другу ракетку світу Каролін Возняцкі у другому колі турніру Premier Mandatory в Маямі. Далі Пуїг зустрінеться з п'ятої сіяною Каролін Гарсією.

Петра Квітова вдруге обіграла Заріну Діяс і проведе другий чвертьфінал на трьох останніх турнірах, що проходять на харді. Минулого тижня чешка поступилася в півфіналі турніру в Цинциннаті майбутній чемпіонці Кікі Бертенс. За місце в півфіналі Квітова посперечається з Карлою Суарес-Наварро.

Додано HomeAlone:  23/08/18 12:55  Переглядів: 2 805   Рейтинг:: 0