Нью-Хейвен. Соболенко і Суарес-Наварро зустрінуться у фіналі

Стали відомі імена фіналісток на американському "Прем'єрі"

Нью-Хейвен, США • 20-25 серпня • хард • $799,000
Чинна чемпіонка: Дар'я Гаврилова (Австралія)
Сітки турніру: кваліфікаціяодиночний розряд

Півфінал

Арина Соболенко (Білорусь) - Юлія Гергес (Німеччина, 5) 6:4, 7:6(3)
Карла Суарес-Наварро (Іспанія) - Моніка Пуїг (Пуерто-Рико, Q) 4:4 (відмова)

Арина Соболенко вдруге в цьому році обіграла Юлію Гергес і здобула п'яту в кар'єрі перемогу над представницею Топ-10. Це буде четвертий фінал на рівні WTA для 20-річної білоруски, в якому вона буде боротися за свій перший титул. У вересні минулого року вона стала фіналісткою хардового турніру в Тяньцзині, а в цьому сезоні дійшла до фіналу на грунтовому турнірі в Лугано і трав'яному "Прем'єрі" в Істборні.

Карла Суарес-Наварро на шляху до фіналу провела в Нью-Хейвені лише один повноцінний матч: на старті вона обіграла Барбору Стрицову, але потім Йоханна Конта не вийшла на корт у другому колі, а вчора Петра Квітова знялася через травму плеча після першого сету. Пуїг, в свою чергу, відмовилася від продовження боротьби через травму м'язів живота.

Досвідчена іспанка проведе одинадцятий фінал на турнірах WTA і перший з лютого 2016 року, коли вона виграла свій титул в Досі. Вперше Суарес-Наварро стала чемпіонкою в 2014 році, коли виграла турнір в португальському Оейраші.

Додано HomeAlone:  25/08/18 09:51  Переглядів: 3 184   Рейтинг:: 0