Чинна чемпіонка: Слоан Стівенс (США)
Сетки турнира: кваліфікаціяодиночний розряд

Чвертьфінал
Серена Вільямс (США, 17) - Кароліна Плішкова (Чехія, 8) 6:4, 6:3

Поступаючись у стартовому сеті з рахунком 1:3, американська тенісистка двічі взяла подачу суперниці, а в другому сеті також зробила два брейки і програла один гейм на власній подачі. Вільямс взяла реванш у Плішкової за поразку в півфіналі US Open два роки тому.

Американка провела свій десятий чвертьфінал поспіль в Нью-Йорку і в дев'ятий раз поспіль вийшла до півфіналу. На нинішньому турнірі Серена програла лише один сет: в матчі четвертого кола вона поступилася в другому сеті естонці Кайї Канепі.

Зазначимо, що перемога над Плішковою стала для Вільямс першою в матчах з суперницею з Топ-10 цього року: востаннє їй це вдавалося в січні 2017 року, коли вона обіграла Йоханна Конту в чвертьфіналі Australian Open, де в результаті стала чемпіонкою.

Суперницею Серени в півфіналі стане Анастасія Севастова, яка в своєму чвертьфіналі перемогла чинну чемпіонку US Open Слоан Стівенс. Нагадаємо, що буде дебютний півфінал для латвійки на турнірах Великого Шолома.

Додано HomeAlone:  5/09/18 08:15  Переглядів: 4 117   Рейтинг:: 0