У жіночій сітці змагань в Китаї стали відомі всі імена четвертьфіналісток

Чинна чемпіонка: Каролін Гарсія (Франція)
Сітки турніру: кваліфікаціяодиночний розряд

Чжан Шуай (Китай) - Анжелік Кербер (Німеччина, 3) 6:1, 2:6, 6:0
Наомі Осака (Японія, 8) - Юлія Гергес (Німеччина, 10) 6:1, 6:2
Ван Цян (Китай, WC) - Кароліна Плішкова (Чехія, 7) 6:4, 6:4
Арина Соболенко (Білорусь) - Каролін Гарсія (Франція, 4) 5:7, 7:6(3), 6:0
Катержина Синякова (Чехія, Q) - Кікі Бертенс (Нідерланди, 11) 6:4, 6:3
Каролін Возняцкі (Данія, 2) - Анетт Контавейт (Естонія) 7:5, 6:4

Чжан Шуай здобула четверту в кар'єрі перемогу над представницею Топ-5 рейтингу. Востаннє китаянці це вдавалося два роки тому також на турнірі в Пекіні, коли вона перемогла Сімону Халеп (№5). На початку того ж сезону Чжан обіграла румунку на Australian Open, коли Халеп перебувала на другій сходинці в рейтингу.

Наомі Осака взяла реванш у Юлії Гергес за поразку в квітні на турнірі в Чарльстоні і вперше вийшла до чвертьфіналу турніру в Пекіні. Японка не програла жодного сету в столиці Китаю і завтра зустрінеться з Чжан Шуай, якій поступилася в першому колі турніру в Мадриді.

Ван Цян другий тиждень поспіль обіграла Кароліну Плішкову і здобула третю перемогу в поточному сезоні над суперницею з Топ-10: в травні китаянка обіграла Вінус Вільямс на старті Ролан Гарросу. Далі Ван зіграє проти Арини Соболенко.

Катержина Синякова виграла п'ятий матч поспіль на турнірі в Китаї і в четвертий раз в цьому році обіграла представницю Топ-20. Зазначимо, що минулого тижня в Ухані, де вона дійшла до чвертьфіналу, чешка перемогла Каролін Гарсію (№4) і Гарбіньє Мугурусу (№14).

Арина Соболенко в другому сеті поступалася Каролін Гарсії 2:5, але зуміла зрівняти рахунок, а потім перевести гру на тай-брейк, протягом якого програвала француженці 1-3, після чого виграла шість розіграшів поспіль. Дана перемога стала для білоруски восьмою поспіль.

Каролін Возняцкі взяла реванш у Анетт Контавейт за поразку в травні на турнірі в Римі і зрівняла рахунок в особистих протистояннях з естонкою: 2-2. Данська тенісистка вперше з 2013 року вийшла до чвертьфіналу China Open, в якому проведе першу зустріч з Синяковою.

Додано HomeAlone:  4/10/18 19:05  Переглядів: 4 563   Рейтинг:: 0