Реєстрація    Увійти
Авторизація
Світовий теніс / WTA

Сьома ракетка світу взяла wild card на турнірі в Тяньцзині

Кароліна Плішкова зіграє на наступному тижні на турнірі в Китаї

Сьогодні чеська тенісистка програла в третьому колі турніру Premier Mandatory в Пекіні, але все ще зберігає шанси на поїздку на Підсумковий турнір WTA.

Плішковій була надана wild card на турнірі категорії International в китайському Тяньцзині, який пройде наступного тижня. Після нього чешка планує виступити на "Прем'єрі" в столиці Росії.

Зазначимо, що на останні три путівки до Сингапуру претендують ще п'ять тенісисток: Слоан Стівенс, Еліна Світоліна, Кікі Бертенс, Анастасія Севастова та Арина Соболенко, якій завтра необхідно перемогти в чвертьфіналі турніру в Пекіні, щоб залишитися в гонці.

Джерело: www.tennisworldusa.org

Фото: Lintao Zhang/Getty Images.
 

Додано HomeAlone:  4/10/18 19:52  Переглядів: 3 827   Рейтинг:: 0  
0 0
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

Коментарі 10

  1. Vit 6 жовтня 2018 11:12

    Ну и зря снялась с квала, квал мог дать доп.очки ей. Сильно балованая (:

        Скарга      9
    1. Volosh 6 жовтня 2018 11:39

      Згоден. Треба грати з кваліфаєрами, це краще, ніж в першому колі відразу вилітати. Тим більше бажано було б набити рейтинг для потрапляння в основу АусОпен в 2019.

      Поки що вимальовується 4 гравці в основі АусОпен-2019 - Світоліна, Цуренко, Ястремська, Козлова. 

          Скарга      8
  2. Користувач offline
    admin 5 жовтня 2018 22:23

    Цитата: game

    На womenstennisforum было написано что если Марте не дадут Вайлд кард то она скорее всего снимется,в квале играть не будет.скорее всего ее карта ушла Плишковой.Три остальных отданы китаянкам...

     

    Марта снялась с квала

        Скарга      7
  3. Користувач offline
    game 5 жовтня 2018 22:12

    На womenstennisforum было написано что если Марте не дадут Вайлд кард то она скорее всего снимется,в квале играть не будет.скорее всего ее карта ушла Плишковой.Три остальных отданы китаянкам...

        Скарга      6
  4. Користувач offline
    Володя 5 жовтня 2018 20:13

    Цитата: Мимопопадал
    Мания преследования?
    До чого тут манія переслідування? Це скоріше з вашого боку. ви перші відреагували на моє повідомлення.

     

    Може беруть як раз з 24 вересня, в будь-якому разі побачимо це скоро. Подальшу полеміку вважаю недоречною

        Скарга      5
  5. Користувач offline
    Мимопопадал 5 жовтня 2018 19:51

    Цитата: Володя
    Ви поводитесь ніби не й раді цьому?)

    Мания преследования? Костюк находится выше Кудерметовой только начиная от 24 сентября, эта дата не берется даже на квалификацию (17 сентября). И прежде, чем тыкать минусы, иди штудируй рейтинги, злыдень http://www.wtatennis.com/content/wta-rankings-2018-09-17

        Скарга      4
  6. Користувач offline
    Володя 5 жовтня 2018 19:37

    Цитата: Мимопопадал
    Кудерметова была выше Костюк в списке, но попала лишь в квалификацию. Куда попала Марта?

     

    Xun Fangying для прикладу була вище за Сабін Лісіцкі в списку, але Сабін сіється вище за китаянку. тому думаю, що рахували вони за іншим тижнем і Марта таки попала в основу, тим паче вони там стояли геть поряд. Ви поводитесь ніби не й раді цьому?)

        Скарга      3
  7. Користувач offline
    Мимопопадал 5 жовтня 2018 19:18

    Цитата: Володя
    Мабуть, так. Як і Даяна в основу Гонконга попала

    Кудерметова была выше Костюк в списке, но попала лишь в квалификацию. Куда попала Марта?

        Скарга      2
  8. Користувач offline
    Володя 5 жовтня 2018 13:02

    Цитата: Volosh
    Вона потрапила в основу?

    Мабуть, так. Як і Даяна в основу Гонконга попала

        Скарга      1
  9. Volosh 5 жовтня 2018 12:32

    Є сітка квалу турніру в Тянцзині. Марти там немає. Вона потрапила в основу?

        Скарга      0

Інформаційне повідомлення