Пекін. Осака і Севастова посперечаються за вихід у фінал

На турнірі в Китаї стала відома перша півфінальна пара

Чинна чемпіонка: Каролін Гарсія (Франція)
Сітки турніру: кваліфікаціяодиночний розряд

Чвертьфінал

Наомі Осака (Японія, 8) - Чжан Шуай (Китай) 3:6, 6:4, 7:5
Анастасія Севастова (Латвія) - Домініка Цибулкова (Словаччина) 6:3, 7:6(5)

Наомі Осака відігралася з рахунку 3:5 у вирішальному сеті і взяла реванш у Чжан Шуай за поразку на турнірі в Мадриді. Японка на третьому турнірі поспіль зіграє в півфіналі і вперше в столиці Китаю: на початку вересня вона стала чемпіонкою Відкритого чемпіонату США, а потім дійшла до фіналу на домашньому "Прем'єрі" в Токіо.

Анастасія Севастова провела свій другий чвертьфінал в Пекіні. На початку цього сезону латвійська тенісистка вже грала з Домінікою Цибулковою в Сіднеї, де програла їй в першому колі. Севастова також вперше зіграє в півфіналі China Open.

Раніше Осака і Севастова зустрічалися два рази: в минулому сезоні Наомі святкувала перемогу у другому колі турніру в Торонто, а в цьому році Анастасія зрівняла рахунок в особистих зустрічах у другому колі турніру в Досі.

Додано HomeAlone:  5/10/18 12:22  Переглядів: 3 579   Рейтинг:: 0