Фіона Ферро (Франція, WC) - Моніка Нікулеску (Румунія) 4:6, 7:6(6), 6:0
Донна Векич (Хорватія, 6) - Анна-Кароліна Шмідлова (Словаччина) 6:0, 6:1
Карла Суарес-Наварро (Іспанія, 3) - Крістина Плішкова (Чехія, Q) 6:3, 6:4
Ежені Бушар (Канада, Q) - Тімеа Бабош (Угорщина) 6:4, 6:2
Андреа Петкович (Німеччина) - Елісон ван Ейтванк (Бельгія) 6:3, 6:4
Катержина Синякова (Чехія, 5) - Йоханна Ларссон (Швеція) 6:1, 6:7(5), 6:0
Полін Парментьє (Франція, 8) - Вікторія Голубич (Швейцарія) 7:6(8), 6:2
Віра Лапко (Білорусь) - Карина Віттхефт (Німеччина) 6:4, 5:7, 6:4
Белінда Бенчич (Швейцарія, Q) - Аранча Рус (Нідерланди, Q) 6:2, 6:1
Кірстен Фліпкенс (Бельгія, 9) - Менді Мінелла (Люксембург, WC) 6:2, 6:3
Маргарита Гаспарян (Росія) - Марія Саккарі (Греція, 7) 6:1, 7:6(4)
Даліла Якупович (Словенія) - Катерина Козлова (Україна) 7:6(3), 3:6, 6:4
Даяна Ястремська (Україна, SE) - Варвара Лепченко (США, LL) 6:2, 6:7(10), 7:6(5)
Гарбіньє Мугуруса (Іспанія, 2/WC) - Штефані Фегеле (Швейцарія) 6:4, 6:4

Юлія Гергес втретє в цьому році обіграла Вікторію Кужмову: на старті сезону німкеня перемогла у другому колі турніру в Хобарті, а в липні вона переграла словачку в першому колі турніру в Москві.

Анна Блінкова взяла реванш у Тат'яни Марії за поразку минулого тижня в першому колі турніру в Лінці.

Фіона Ферро відіграла матчбол у Моніки Нікулеску в кінцівці тай-брейку і в третє змогла подолати стартовий бар'єр на турнірі WTA. У вересні француженка стала чвертьфіналісткою в Гуанчжоу і дійшла до другого кола в Ташкенті.

Катержина Синякова вперше за три зустрічі в цьому році обіграла Йоханну Ларссон: в березні чешка програла на старті турніру в Маямі, а в травні зазнала поразки в півфіналі змагань в Нюрнберзі.

Белінда Бенчич виграла четвертий матч поспіль в Люксембурзі і перервала серію з шести поразок в основній сітці турнірів WTA. Востаннє швейцарка виходила до другого кола ще два місяці тому в Нью-Хейвені.

Маргарита Гаспарян взяла реванш у Марії Саккарі (№45) за поразку на турнірі в Сеулі місяць тому і здобула четверту перемогу в поточному сезоні над представницею Топ-50. У серпні росіянка обіграла Се Шувей (№42) в Нью-Хейвені, а минулого тижня в Лінці перемогла Моніку Пуїг (№43) та Кікі Бертенс (№10).

Пари суперниць у другому колі: Гергес - Блінкова, Ферро - Векич, Суарес-Наварро - Бушар, Петкович - Синякова, Парментьє - Лапко, Бенчіч - Фліпкенс, Гаспарян - Якупович, Ястремська - Мугуруса.

Додано HomeAlone:  17/10/18 09:00  Переглядів: 3 517   Рейтинг:: 0