Next Gen ATP Finals. Циципас - переможець Підсумкового турніру в Мілані

Лідер посіву здобув перемогу у фіналі проти другої ракетки Алекса де Мінора.
Фінал
Стефанос Циципас (Греція, 1) - Алекс де Мінор (Австралія, 2) 2-4, 4-1, 4-3(3), 4-3(3)

1 годину і 45 хвилин тривало фінальне протистояння. Якщо в першому і другому сетах для перемоги суперники виконали по одному брейку, то в третій і четвертій партіях взяти гейм на подачі іншого нікому з тенісистів не вдалося. На тайбрейках Циципас загалом зробив п'ять міні-брейків, а де Мінор - всього один.

Нагадаємо, що обидва фіналісти дійшли до вирішального матчу без поразок, здобувши перемоги у всіх матчах групового етапу.

Грек за тиждень змагань також обіграв Жауме Мунара, Френсіса Тіафо, Хуберта Гуркача і Андрія Рублева. У сезоні-2018 Циципас став фіналістом у Барселоні і Торонто, а в Стокгольмі виграв свій дебютний титул АТР. Де Мінор зіграв у фіналах в Сіднеї і Вашингтоні.

Для 20-річного Циципаса і 19-річного де Мінора це була п'ята зустріч на корті. У кваліфікації і на "челленджерах" суперники зіграли тричі (2-1 на користь грека), а в основній сітці змагань - один. Восени Циципас (АТР 15) обіграв де Мінора (АТР 31) у трьох сетах у Токіо.

Зазначимо, що обидва гравці стали володарями призів у рамках щорічної премії "ATP Awards". Де Мінора вибрали "Новачком року", а Циципаса - "Прогресом року".

У поєдинку за третє місце на Підсумковому турнірі в Мілані перемогу святкував торішній фіналіст Андрій Рублев. Росіянин із рахунком 1-4, 4-3(4), 2-4, 4-2, 4-3(3) переміг іспанця Жауме Мунара.

Додано Maria Melnyk:  11/11/18 08:51  Переглядів: 3 013   Рейтинг:: 0