Світовий теніс / Кубок Федерації

Кубок Федерації. Синякова перемагає Кенін в драматичному матчі і приносить титул своїй команді

Чеська збірна в одинадцятий раз стала переможцем командного турніру

Кубок Федерації - The World Cup of Tennis
Світова група • 10-11 листопала • Фінал

ЧЕХІЯ 3-0 США
Катержина Синякова - Софія Кенін 7:5, 5:7, 7:5

Чеська тенісистка впевнено стартувала в першому сеті і вийшла вперед 5:3, потім американка зрівняла рахунок, але не змогла перевести гру на тай-брейк, відігравши до цього два сетболи суперниці.

У другому сеті Синякова вела з рахунком 3:0 40-15, проте не змогла втримати перевагу і програла чотири гейми поспіль. У восьмому геймі чешка зробила брейк і потім вийшла вперед 5:4, але наступні три гейми виграла Кенін, зрівнявши рахунок з четвертого сетболу.

Вирішальний сет Катержина знову почала з трьох виграних геймів, а в п'ятому геймі, який тривав 19 хвилин, чешка відіграла чотири брейк-поїнти і з сьомої спроби змогла подати на гейм - 4:1. Софія взяла чотири гейми поспіль, але не змогла реалізувати два матчболи в десятому геймі.

Кенін повела 40:0 в одинадцятому геймі, але Синякова відіграла потрійний брейк-поїнт, а потім не дозволила американці зрівняти рахунок і з другогу матчбола завершила зустріч.

Даний матч тривав 3 години 44 хвилини і став другим за тривалістю матчем в поточному сезоні. У січні в рамках третього кола Australian Open Сімона Халеп і Лорен Девіс провели на корті стільки ж часу. Румунка тоді перемогла з рахунком 4:6, 6:4, 15:13.

У суботніх матчах Барбора Стрицова обіграла Кенін, а Синякова перемогла Елісон Ріск.

Зазначимо, що чешки втретє обіграли американок (при десяти поразках) і взяли реванш у представниць США за поразку в півфіналі турніру в минулому році. На шляху до фінального матчу тенісистки перемогли збірні Швейцарії (удома) і Німеччини (на виїзді).

У цьому сезоні збірна Чехії втретє поспіль перемогла у зустрічі після двох перемог в перший ігровий день і вшосте за останні вісім років стала переможницями Кубка Федерації. В цілому чеська команда завоювала одинадцятий титул на даному турнірі (1975, 1983, 1984, 1985, 1988, 2011, 2012, 2014, 2015, 2016).

Капітан збірної Петр Пала, а також перший номер команди Петра Квітова, яка була заявлена ​​в фіналі, але на корт не виходила, записали на свій рахунок шосту перемогу в жіночому командному турнірі. Також Чехія виграла четвертий поспіль домашній фінал, який проходив на О2 Arena в Празі (2012, 2014, 2015).

Додано HomeAlone:  11/11/18 17:02  Переглядів: 3 373   Рейтинг:: 0