ATP Finals. Андерсон виграв свій дебютний поєдинок на Підсумковому турнірі

Лондон, Велика Британія • 11-18 листопада • хард (зал) • $8,000,000
Чинний чемпіон: Григор Димитров (Болгарія)
Розклад: тут
Сітка турніру: посилання

Група Х'юїтта. Перше коло
Кевін Андерсон (ПАР, 4) - Домінік Тім (Австрія, 6) 6-3, 7-6(10)

Тенісисти провели на корті 1 годину і 48 хвилин. Андерсон оформив у першій партії один брейк, а другий сет суперники відіграли без брейкпоїнтів. Тім відіграв три матчболи і не скористався двома сетболами (обидва на подачі південноафриканця), поки Андерсон не виконав свій третій міні-брейк і не завершив поєдинок на свою користь (12-10 на тайбрейку).

В активі Кевіна Андерсона 13 ейсів при 4 подвійних помилках, 30 віннери і 22 невимушені помилки. Домінік Тім записав на свій рахунок 5 ейсів при 3 подвійних, 23 активно виграних м'ячі і також 22 невимушені помилки.

25-річний Тім і 32-річний Андерсон зустрілися на корті вдев'яте. Цього року суперники провели два поєдинки (на Мастерсі в Мадриді на Відкритому чемпіонаті США), в яких австрієць не віддав Андерсону жодного сету. Південноафриканець, в свою чергу, виграв у їх шести попередніх матчах.

У сезоні-2018 Домінік Тім виграв три титули. Після Відкритого чемпіонату США австрієць взяв титул у Санкт-Петербурзі (на харді в залі), був чвертьфіналістом у Відні і півфіналістом у Парижі.

Кевін Андерсон цьогоріч поповнив колекцію двома трофеями (обидва на харді в залі). Після US Open південноафриканець зіграв в 1/4 у Токіо і Шанхаї, переміг у Відні, а в Парижі програв у третьому раунді.

У другому матчі дня в цій групі зустрінуться Роджер Федерер (Швейцарія) і Кеї Нісікорі (Японія).

Додано Maria Melnyk:  11/11/18 18:23  Переглядів: 2 610   Рейтинг:: 0