ATP Finals. Нісікорі святкує перемогу у стартовому матчі проти Федерера

Кеї Нісікорі успішно розпочав виступ на своєму четвертому Підсумковому турнірі.
Лондон, Велика Британія • 11-18 листопада • хард (зал) • $8,000,000
Чинний чемпіон: Григор Димитров (Болгарія)
Розклад: тут
Сітка турніру: посилання

Група Х'юїтта. Перше коло
Кеї Нісікорі (Японія, 7) - Роджер Федерер (Швейцарія, 2) 7-6(4), 6-3

Тенісисти провели на корті 1 годину і 27 хвилин. У першій партії нікому з гравців не вдалося зробити брейк, а на тайбрейку Нісікорі лідирував 6-1 після двох міні-брейків. Федерер відставання скоротив, але з четвертого сетбола японець взяв партію.

На старті другого сету Нісікорі зазнав першої поразки на подачі, але й Федерер свій гейм не втримав (1-1). За наступні 7 геймів суперники тільки раз дійшли до брейкпоїнта - Кеї виконав брейк у шостому геймі сету і далі довів зустріч до перемоги.

Нісікорі записав до свого активу 2 ейси (4 подвійні помилки), 6 віннерів і 22 невимушених помилки. На рахунку Федерера 4 ейси (4 подвійні), 19 віннерів і 34 невимушених помилки.

Федерер вперше за 16 сезонів виступів на Підсумковому турнірі програв свій стартовий матч на АТР Finals у двох партіях (у 2007, 2008 і 2013 програвав у трьох сетах). З групи Роджер не вийшов тільки в сезоні-2008. Швейцарець зазнав п'ятої поразки поспіль від суперника з топ-10 цьгоріч і востаннє перемагав гравця з десятки рейтингу ще в лютому. Для Нісікорі це лише п'ята перемога на Підсумковому чемпіонаті (виступає на турнірі вчетверте). Нагадаємо, що японець потрапив до вісімки учасників на відмові Хуана Мартіна дель Потро, який через травму коліна пропускає змагання.

28-річний Нісікорі і 37-річний Федерер зустрілися на корті вдесяте і втретє - цього року. Раніше в активі японця було тільки дві перемоги (Мадрид-2013 і Маямі-2014). Швейцарець в поточному сезоні виграв їх зустрічі в Шанхаї і в Парижі, обидві у двох сетах.

У 2018 році Нісікорі не завоював жодного титулу. Після півфіналу на US Open Кеї зіграв у півфіналі в Метці, фіналі в Токіо, чвертьфіналі у Шанхаї, фіналі у Відні і чвертьфіналі в Парижі. Федерер в поточному сезоні виграв чотири трофеї. Після Нью-Йорка Роджер став півфіналістом у Шанхаї, взяв титул в Базелі і дійшов до півфіналу в Парижі.

У другому колі в Групі Х'юїтта зіграють: Кевін Андерсон і Кеї Нісікорі, Роджер Федерер і Домінік Тим. Нагадаємо, що в першому матчі неділі Андерсон у двох сетах обіграв Тіма.

Андерсон і Нісікорі проведуть дев'ятий очний поєдинок і вже вчетверте зустрінуться на харді в залі цього року. Південноафриканець виграв в Нью-Йорку (АТР) і у Відні, а Нисикори - в Парижі.

Для Тіма і Федерера це буде четвертий очний матч. Усі три поєдинки гравці провели 2016 року: Федерер виграв у Брісбені на харді, а Тім - на ґрунті в Римі і на траві в Штутгарті.

Додано Maria Melnyk:  12/11/18 06:51  Переглядів: 3 010   Рейтинг:: 0