Лондон, Велика Британія • 11-18 листопада • хард (зал) • $8,000,000
Чинний чемпіон: Григор Димитров (Болгарія)
Розклад: тут
Сітка турніру: посилання

Група Куертена. Перше коло
Олександр Звєрев (Німеччина, 3) - Марін Чилич (Хорватія, 5) 7-6(5), 7-6(1)

Тенісисти провели на корті 2 години і 6 хвилин. По ходу кожного із сетів Чилич виходив вперед з брейком (подавав на перемогу в першій партії), але свою перевагу не зберіг. На тайбрейках Звєрев швидко йшов у відрив, який в підсумку зумів утримати.

В активі Олександра Звєрева 8 ейсів, 4 подвійні помилки, 20 віннерів і 32 невимушених помилки. Марін Чилич на свій рахунок також записав 8 ейсів при 4 подвійних, хорват оформив 17 активно виграних розіграшів і цілих 46 невимушених помилок.

Для 21-річного Звєрєва і 30-річного Чилича це був сьомий очний поєдинок. Хорват здобув перемогу в їх дебютній зустрічі у Вашингтоні 2015 року, після чого п'ять матчів поспіль до свого активу записав Звєрев. Німець обіграв Чилича минулого сезону в групі на Підсумковому турнірі у трьох сетах, а цьогоріч суперники провели завзятий поєдинок у півфіналі Мастерсу в Римі (7-6(13), 7-5 на користь Звєрева).

Після US Open Олександр Звєрев зіграв у півфіналах у Шанхаї і Базелі, а також у чвертьфіналі в Парижі. Чилич після Відкритого чемпіонату США виступив на чотирьох турнірах АТР, а також у Кубку Девіса, і за цей час виграв лише чотири матчі.

У другому поєдинку дня в групі Куертен зустрінуться Новак Джокович і Джон Існер.

Додано Maria Melnyk:  12/11/18 18:39  Переглядів: 2 452   Рейтинг:: 0