ATP Finals. Джокович оформив свою дев'яту перемогу над Існером

Лондон, Велика Британія • 11-18 листопада • хард (зал) • $8,000,000
Чинний чемпіон: Григор Димитров (Болгарія)
Розклад: тут
Сітка турніру: посилання

Група Куертена. Перше коло
Новак Джокович (Сербія, 1) - Джон Існер (США, 8) 6-4, 6-3

Суперники провели на корті лише 1 годину і 13 хвилин. Джокович оформив три брейки, а Існеру не вдалося заробити хоча б один брейкпоїнт на подачі серба.

В активі Новака Джоковича 6 ейсів, 1 подвійна помилка, 22 віннера і 6 невимушених помилок. На рахунку Джона Існера 13 ейсів при 2 подвійних, 23 віннера і 26 невимушених помилок.

Для 31-річного Джоковича і 33-річного Існера це був одинадцятий очний поєдинок. У всіх минулих матчах американець перемагав лише двічі: в Цинциннаті в 2012 і 2013 роках.

Нагадаємо, що Джон Існер потрапив до топ-вісімки учасників на відмові Рафаеля Надаля. Після чвертьфіналу на US Open американець стартував на трьох турнірах і виграв всього чотири гри.

Новак Джокович після титулу на Відкритому чемпіонаті США також став переможцем Мастерса в Шанхаї і фіналістом в Парижі. Після перемоги на Вімблдоні серб програв всього дві зустрічі: в Торонто Стефанос Циципасу і в Парижі Карену Хачанову.

За підсумками матчів першого кола Джокович очолив свій квартет, Звєрев - на другому місці.

У другому раунді в групі Куертена зустрінуться Новак Джокович і Олександр Звєрев, Джонс Існер і Марін Чилич.

Джокович і Звєрев раніше зіграли один з одним двічі: торік у фіналі в Римі (перемога за німцем) і минулого місяця в Шанхаї, де Звєреву вдалося взяти у Джоковича лише три гейми.

Чилич та Існер зустрічалися на корті 10 разів. Хорват лідирує 7-3, але в 3 з 4 останніх матчів сильнішим був американець.

Додано Maria Melnyk:  13/11/18 07:11  Переглядів: 2 733   Рейтинг:: 0