ATP Finals. Федерер здобув перемогу над Тімом у двох сетах

Усі гравці в групі Х'юїтта зберігають шанси на вихід у півфінал після двох раундів боротьби.
Лондон, Велика Британія • 11-18 листопада • хард (зал) • $8,000,000
Чинний чемпіон: Григор Димитров (Болгарія)
Розклад: тут
Сітка турніру: посилання

Група Х'юїтта. Друге коло
Роджер Федерер (Швейцарія, 2) - Домінік Тім (Австрія, 6) 6-2, 6-3

Суперники провели на корті 1 годину і 6 хвилин. Федерер реалізував 4 брейкпоїнта з 7, а у австрійця не було жодного брейкпоїнта за матч.

В активі Роджера Федерера 9 віннерів, 4 ейси і 11 невимушених помилок. Домінік Тім записав на свій рахунок 11 віннерів, 1 ейс при 3 подвійних помилках і цілих 34 невимушені помилки.

Для 37-річного Федерера і 25-річного Тіма це був четвертий очний поєдинок. У 2016 році швейцарець святкував перемогу на харді в Брісбені, а Тім - на ґрунті в Римі і на траві в Штутгарті.

Федерер, який в минулому матчі проти Кеї Нісікорі зазнав першої за 16 виступів на Підсумковому турнірі двухсетової поразки на старті змагань, продовжив свою серію до 16 перемог у другому раунді групового етапу. Тім також програв свій перший поєдинок у двох сетах Кевіну Андерсону.

У третьому колі зустрінуться: Кевін Андерсон і Роджер Федерер, Домінік Тім і Кеї Нісікорі. За підсумками двох раундів усі тенісисти зберігають шанси на вихід з групи. Тім і Нісікорі першими вийдуть на корт у четвер, а Андерсон і Федерер зіграють у вечірній сесії.

Нісікорі веде в статистиці особистих зустрічей з Тімом 3-1. В активі японця залишився їх останній очний поєдинок, у жовтні у Відні. Раніше суперники провели дві гри на ґрунті і одну траві. Тім обіграв Нісікорі цього сезону на Ролан Гаррос.

Андерсон на Вімблдоні цьогоріч перервав свою серію з 4 поразок від Федерера за сезони 2013-2015. Південноафриканець здобув перемогу із рахунком 13-11 у вирішальній партії. До поразки на трав'яному мейджорі швейцарець не програв Андерсону жодного сету.

Додано Maria Melnyk:  14/11/18 07:43  Переглядів: 2 943   Рейтинг:: 0