Світовий теніс / WTA

Топ-5 матчів сезону WTA: Квітова та Возняцкі посіли друге місце

Жіноча тенісна асоціація продовжує підбивати підсумки 2018 року

В середині лютому на хардових кортах в Досі пройшов перший турнір категорії Premier 5 в сезоні. У півфіналі зустрілися на той момент перша ракетка світу Каролін Возняцкі і Петра Квітова, яка здобула перемогу в трьох сетах: 3:6, 7:6(3), 7:5.

У другому сеті чеська тенісистка відігралася з рахунку 3:1 на користь датчанки і за підсумком оформила свій другий з п'яти титулів в цьому році.

У лютому Квітова виграла 13 матчів поспіль: на початку місяця вона стала чемпіонкою "Прем'єра" в Санкт-Петербурзі, а потім допомогла своїй збірній перемогти Швейцарію в чвертьфіналі Кубка Федерації.

Додано HomeAlone:  16/11/18 09:00  Переглядів: 3 305   Рейтинг:: 0