ATP Finals. Звєрев уп'яте перемагає Існера і виходить до півфіналу

Олександр Звєрев займає друге місце у квартеті Куертена за підсумками групового етапу.
Nitto ATP Finals
Лондон, Велика Британія • 11-18 листопада • хард (зал) • $8,000,000
Чинний чемпіон: Григор Димитров (Болгарія)
Розклад: тут
Сітка турніру: посилання

Група Куертена. Третє коло
Олександр Звєрев (Німеччина, 3) - Джон Існер (США, 8) 7-6(5), 6-3

Тенісисти провели на корті 1 годину і 21 хвилину. У першій партії нікому з гравців не вдалося виконати брейк. На тайбрейку Звєрев не зумів завершити сет на своїй подачі, коли вів 5-4. Але потім оформив ще один міні-брейк, який і приніс йому перемогу в партії.

У другому сеті німець скористався прихованим матчболом і далі подав на матч, а також на вихід у півфінал. В активі Звєрева 18 ейсів, 2 подвійні помилки, 25 віннерів і 10 невимушених помилок. Існер записав на свій рахунок лише 10 ейсів при 1 подвійний, 26 віннерів і 20 невимушених помилок.

21-річний Звєрев і 33-річний Існер раніше зустрічалися в турі п'ять разів. Німець виграв у чотирьох зустрічах, а свою єдину перемогу американець відсвяткував цього року у фіналі в Маямі.

Для Олександра Звєрева це другий виступ на Підсумковому турнірі. У минулому сезоні німець не зумів вийти з групи, де також грали Роджер Федерер, Джек Сок і Марін Чилич. Олександр став першим представником Німеччини з 2003 року, якому вдалося пробитися до 1/2 фіналу. Звєрев також став наймолодшим півфіналістом турніру з 2009 року, коли до фіналу дійшов Хуан Мартін дель Потро.

Для Джона Існера це дебют на Підсумкових змаганнях. Американець отримав путівку в Лондон на відмові другої ракетки світу Рафаеля Надаля.

Таким чином, за підсумками групового етапу незалежно від результату вечірнього матчу Джокович-Чилич, серб очолить групу Куертена і зіграє у півфіналі з Кевіном Андерсоном, а Звєрев зустрінеться в півфіналі з Роджером Федерером.

Нагадаємо, що Джокович завдяки двом перемогам гарантував собі путівку до півфіналу ще в середу. Звєрев здобув перемогу у своєму квартеті над Чиличем, але програв Джоковичу.

Для Джоковича і Андерсона це буде вже третій очний поєдинок цьогоріч. Південноафриканець виграв їх перший матч ще 2008 року в Маямі, а потім програв в семи зустрічах поспіль. У поточному сезоні тенісисти зіграли на Вімблдоні і в Пекіні, де Джокович не програв супернику жодного сету. Зазначимо, що для тенісистів це буде перший очний матч у турі на харді в залі (на Кубку Лейвера цьогоріч Андерсон здобув перемогу на корті в приміщенні).

Звєрев і Федерер проведуть шостий очний поєдинок на рівні ATP. Торік у Лондоні швейцарець здобув перемогу у трьохсетовому протистоянні (загальний рахунок 3-2 на користь Федерера) і з тих пір тенісисти на корті в турі не зустрічалися.

Додано Maria Melnyk:  16/11/18 17:51  Переглядів: 2 722   Рейтинг:: 0