ATP Finals. Джокович виграв свій третій матч у групі

Лондон, Велика Британія • 11-18 листопада • хард (зал) • $8,000,000
Чинний чемпіон: Григор Димитров (Болгарія)
Розклад: тут
Сітка турніру: посилання

Група Куертена. Третє коло
Новак Джокович (Сербія, 1) - Марін Чилич (Хорватія, 5) 7-6 (7), 6-2

Джокович здобув свою 17-ту перемогу в очних матчах з Чиличем в історії їх протистояння і третю цьогоріч. Суперники провели на корті 1 годину і 35 хвилин. У першій партії нікому не вдалося зробити брейк. На тайбрейку хорват не скористався сетболом на подачі серба і з рахунку 6-5 виграв всього один розіграш з наступних чотирьох. У другій партії Джокович реалізував 2 брейкпоїнта, щоб довести зустріч до перемоги.

В активі Новака Джоковича 3 ейси, жодної подвійної помилки, 18 віннерів і 12 невимушених помилок. На рахунку Марина Чилича 8 ейсів, 2 подвійні помилки, 21 віннер і 25 невимушених помилок.

31-річний Джокович уп'яте у своїй кар'єри вийшов до півфіналу з результатом 3-0 в групі на Підсумковому турнірі (також в сезонах 2012-2014, 2016).

Нагадаємо, що Джокович завдяки двом перемогам гарантував собі місце в півфіналі ще в середу. У матчі за путівку до фіналу лідер світового рейтингу зіграє з дебютантом ATP Finals Кевіном Андерсоном.

Для Джоковича і Андерсона це буде вже третій очний поєдинок цього року. Південноафриканець виграв їх перший матч ще у 2008 році в Маямі, а потім програв у семи зустрічах поспіль. У поточному сезоні тенісисти зіграли на Вімблдоні і в Пекіні, де Джокович не програв супернику жодного сету. Зазначимо, що для тенісистів це буде перший очний матч у турі на харді в залі (на Кубку Лейвера цього року Андерсон оформив перемогу на корті в приміщенні).

Додано Maria Melnyk:  17/11/18 07:49  Переглядів: 2 924   Рейтинг:: 0