Новини / Світовий теніс

Абу-Дабі. Джокович учетверте стає чемпіоном виставкового турніру

Новак Джокович у фіналі у трьох сетах здолав Кевіна Андерсона.
Перша ракетка світу з рахунком 4-6, 7-5, 7-5 здобув перемогу у фіналі показового турніру "Mubadala World Tennis Championships". Нагадаємо, що суперник серба по вирішального матчу, Кевін Андерсон з ПАР (ATP 6), став чемпіоном минулого розіграшу змагань.

На початку третьої партії Джокович відіграв брейкпоїнт, а свої перші шанси на брейк заробив у десятому геймі. Андерсон зумів відіграти три матчболи, але втратив наступний гейм на своїй подачі. Серб з п'ятої спроби оформив черговий титул в Абу-Дабі. Раніше Джокович перемагав на виставковому турнірі в ОАЕ в 2011-2013 роках. Тенісисти провели на корті 2 години і 16 хвилин.

В Абу-Дабі серб також обіграв Карена Хачанова, а південноафриканець був сильнішим за Хьона Чона і Рафаеля Надаля. В офіційному турі суперники зустрічалися дев'ять разів, у восьми матчах перемагав Джокович.

Свої виступи в ATP-турі Новак Джокович розпочне на кортах в Досі, а Кевін Андерсон - у Пуні.

Додано Maria Melnyk:  29/12/18 19:37  Переглядів: 2 375   Рейтинг:: 0