Світовий теніс / Вімблдон

Цибулкова, Лісіцкі та Кербер в списку кращих матчів четвертого кола на Вімблдоні

Жіноча тенісна асоціація вибирає найяскравіші матчі на трав'яному турнірі Великого Шолома

1999: Вінус Вільямс (США, 6) - Анна Курнікова (Росія, 17) 3:6, 6:3, 6:2
Тенісистки провели третю зустріч, в якій американка святкувала третю перемогу. Раніше Вільямс обіграла Курникову на харді в Маямі та грунті в Римі. В результаті тенісистка дійшла до чвертьфіналу на Вімблдоні.

2005: Анастасія Мискіна (Росія, 9) - Олена Дементьєва (Росія, 6) 1:6, 7:6(9), 7:5
Росіянки вперше за десять зустрічей зіграли одна проти одної на трав'яному покритті і матч завершився сьомою перемогою Мискіної, яка поступалася співвітчизниці з рахунком 1:6, 0:3. У наступному раунді росіянка поступилася третій сіяній Амелі Моресмо.

> Матч Світоліної проти Барті в 2017 році увійшов до вісімки кращих у першому колі Вімблдону

2008: Агнешка Радванська (Польща, 14) - Світлана Кузнєцова (Росія, 4) 6:4, 1:6, 7:5
Полька вперше грала на Вімблдоні в статусі сіяної тенісистки. У вирішальному сеті Радванській вдалося відігратися з рахунку 4:1 на користь суперниці. Тенісистка також завершила свій виступ на стадії чвертьфіналу.

2010: Серена Вільямс (США, 1) - Марія Шарапова (Росія, 16) 7:6(9), 6:4
Тенісистки вдруге зустрілися на кортах Вімблдону: у 2004 році росіянка обіграла суперницю в фінальному матчі. У цьому розіграші турніру Вільямс не програла жодного сету на шляху до титулу.

> Перемога Ястремської над Кенін увійшла в список кращих матчів другого кола на Вімблдоні

2011: Домініка Цибулкова (Словаччина, 24) - Каролін Возняцкі (Данія, 1) 1:6, 7:6(5), 7:5
Словацька тенісистка здобула другу перемогу над лідером жіночого рейтингу: вперше їй це вдалося на старті цього ж сезону в Сіднеї, де вона також обіграла Возняцкі. У чвертьфіналі Цибулкова програла майбутній фіналістці Марії Шараповій.

2013: Сабін Лісіцкі (Німеччина, 23) - Серена Вільямс (США, 1) 6:2, 1:6, 6:4
Німкеня перервала найтривалішу переможну серію американської тенісистки, яка становила 34 матчі. У вирішальному сеті Лісіцкі була в двох геймах від поразки, поступаючись з рахунком 1:4. В результаті Сабін дійшла до фіналу - поки єдиного матчу на даній стадії турнірів Великого Шолома в її кар'єрі.

> Квітова, Шарапова і сестри Вільямс у вісімці кращих матчів третього кола на Вімблдоні

2014: Анжелік Кербер (Німеччина, 9) - Марія Шарапова (Росія, 5) 7:6(4), 4:6, 6:4
У цьому розіграші турніру Кербер вперше в кар'єрі обіграла представницю Топ-10 на турнірі Великого Шолома, до цього програвши в дев'яти подібних матчах. Також німкеня поступилася в чотирьох її попередніх п'яти матчів проти Шарапової. У чвертьфіналі Анжелік зазнала поразки від Ежені Бушар, яка дійшла до фіналу турніру.

2019: Елісон Ріск (США) - Ешлі Барті (Австралія, 1) 3:6, 6:2, 6:3
Американська тенісистка перемогла новоспечену чемпіонку Ролан Гаррос і вперше обіграла першу ракетку світу. Також Ріск вперше вийшла до чвертьфіналу турніру Великого Шолома

Додано HomeAlone:  11/07/20 11:02  Переглядів: 1 506   Рейтинг:: 0