Реєстрація    Увійти
Авторизація
Новини / Світовий теніс

Іван Любічич: "Чорич був шокований, коли дізнався, що заразився коронавірусом"

Колишній тенісист і тренер Іван Любічич - про здоров'я Чорича, реабілітацію Федерера і відновлення тенісного сезону.
Іван Любічич: "Чорич був шокований, коли дізнався, що заразився коронавірусом"
Про своє життя в умовах карантину

"Усе не було так вже і неприємно. У мене була 4 місяці, які я провів з дітьми, 24 години на день, чого ніколи в моєму житті не траплялося. Нам потрібно було фокусуватися тільки на гарних речах. Я брав уроки французької мови, приділяв увагу проєкту LJ Sports Group (спортивне агентство Любічича). Неприємно було тільки через те, що не можна було нікуди виходити. У Монте-Карло все було дуже суворо, але без паніки. За нас я не переживав, але переживав за інших, за економіку, супутні збитки, які будуть в результаті. Це не перший і не останній вірус: ви ж можете контролювати тільки те, що у ваших руках. Тож, бути занепокоєним - це непродуктивно".

Про здоров'я Борни Чорича, який заразився коронавірусом у Задарі

"З Борною все добре. На самому початку він був шокований і переживав за своє оточення, за своїх батьків, за людей старшого віку, які перебувають у зоні ризику. В нього не було ніяких симптомів. Ми дістали йому бігову доріжку, велотренажер, щоб він міг тренуватися вдома, наскільки це було можливо. Я не знаю точно всіх правил, але вдома він міг вільно займатися всім, чим хотів. "Adria Tour" не був поганою ідеєю. Але всім стало ясно, що деякі речі треба було організовувати інакше. Зрештою, шкоди стало більше, ніж користі, нехай спочатку так і не повинно було статися. Ми зрозуміли, що ми повинні бути більш обережними, не дивлячись на те, що в якийсь момент повідомлялося, що в Хорватії заразилася тільки дюжина осіб. Вірус не спить".

Про відновлення Роджера Федерера після двох операцій на коліні

"Зараз усе під контролем. Ми думаємо про плани на наступний рік... Це бажання і мрія кожного з нас, щоб все склалося так, як і у 2017 році (після операції). Але очевидно, що кожна ситуація - це нова історія. Хай там як, у нас є позитивний досвід, тому ми зберігаємо оптимістичний настрій. Звичайно, Великі Шоломи залишаються найважливішими турнірами, але ніхто не сходить з розуму через них, важливі не тільки вони одні. Роджер любить теніс і буде грати стільки, скільки зможе. Ми будемо робити все, що в наших силах, щоб він показував результати, але це не єдина його мотивація. Я прекрасно розумію, що є люди, які не можуть це зрозуміти".

Про відновлення тенісного сезону

"Це буде дуже складно. Та ми ніколи й не думали, що буде легко, але зараз ясно кожному, що буде набагато важче, ніж ми очікували. Про сам вірус ми знаємо поки дуже мало, як він себе веде, як змінюється, якщо змінюється. Я не можу сказати, що відчуваю себе спокійно, говорячи про ситуацію в США, де ще й перша хвиля не закінчилася. Гравцям і їх командам буде дуже ризиковано туди їхати. Кожному потрібно вирішувати індивідуально, чи готовий він такий ризик. Восени я б хотів спробувати кудись виїхати (на турніри), якщо ситуація буде відносно під контролем. Звичайно, якщо я буду потрібен Федереру, то я буду з ним, а якщо ні - я буду в Турі. Теніс після коронавірусу? Або, можливо, теніс у часи коронавіруса... Ні в кого ще не було такої тривалої паузи. З таким розкладом неможливо зіграти всі ці турніри поспіль. Я дивлюся на ситуацію з іншими видами спорту. Багато хто травмується, в тенісі теж є такий ризик. Гравцям потрібно бути дуже уважними, прислухатися до себе і бути пильними. Я пам'ятаю, як на першому тижні сезону в Досі ти бачиш, що в тебе то запалення в плечі, то болить усе тіло, хоча ти відмінно готувався в міжсезоння. Організм працює інакше, коли ти граєш офіційний матч. І тут буде така ж історія. Особливо, якщо перший турнір - це «Шолом», ризики будуть просто катастрофічні ".

Джерело: novilist.hr

Фото: Getty Images.
Додано Maria Melnyk:  13/07/20 18:18  Переглядів: 795   Рейтинг:: +1  
1 0
‡àãðóçêà...
Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми радимо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Добровільні пожертвування
Дорогі відвідувачі, посприяти існуванню та розвитку проєкту можна за допомогою кнопки нижче!

Допомогти

Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі в даній статті.
Українці в рейтингу ATP
  • ОДИНОЧНИЙ
  • ПАРНI
Українки в рейтингу WTA
  • ОДИНОЧНИЙ
  • ПАРНI
Чоловіки ATP
  • ОДИНОЧНИЙ
  • ПАРНI
Жінки WTA
  • ОДИНОЧНИЙ
  • ПАРНI