Реєстрація    Увійти
Авторизація
Світовий теніс / Турніри / WTA

Фелісіано Лопес про долю турніру в Мадриді: "Ми повинні бути реалістами, ситуація погіршилася"

Директор турніру в Іспанії прокоментував інформацію про можливе скасування "Mutua Madrid Open".
Фелісіано Лопес про долю турніру в Мадриді: "Ми повинні бути реалістами, ситуація погіршилася"
Раніше іспанські ЗМІ написали, що місцева влада рекомендує організаторам скасувати проведення турніру в Мадриді у вересні через складну ситуацію в регіоні у зв'язку з коронавірусів.

"Два місяці тому ми були впевнені в тому, що турнір відбудеться. Але за останні 2-3 тижні ситуація в регіоні погіршилася, не тільки в самому Мадриді, - розповів Лопес. - Зараз нам потрібно бути реалістами, потрібно прийняти той факт, що здоров'я - це завжди найбільший пріоритет. Ми не повинні нікого піддавати ризику, ні вболівальників, ні гравців, ні співробітників, ні тих, хто приїде у вересні до Мадриду. З огляду на таку ситуацію, ми все вирішимо остаточно в наступні 2-3 дні.

Зараз я не особливо оптимістичний. У нас був дуже позитивний настрій кілька тижнів тому. Все було готово, у нас був дуже гарний протокол безпеки, ми важко працювали, щоб турнір відбувся. Пауза була дуже довгою. Нам потрібно грати, ми зобов'язані грати, але тільки тоді, коли умови безпечні. Сьогодні ж ми розуміємо, що ситуація значно погіршилася і потрібно це враховувати.

Що стосується всього тенісного сезону, то ситуація дуже складна, потрібно рухатися поступово, день за днем. Ось, наприклад, усього 3 тижні тому в Мадриді ми були оптимістично налаштовані. У Європі ситуація виглядала нормальною, а тепер все зовсім інакше. Я сподіваюся, що у США відбудеться US Open. Ми повинні діяти послідовно, в кожній країні все складається по-різному. Але все, що зараз відбувається у світі через COVID-19, - це жахливо. Теніс через свій глобальний характер страждає дуже сильно. Дуже важко знову все відновити. І я кажу не тільки про цей рік, цей сезон вже втрачено. Але що трапиться наступного року, коли вакцини все ще не буде? Ситуація буде точно така сама. Коли це все закінчиться, я не знаю... ".

> Тенісний сезон буде відновлений в серпні: всі новини за темою

Джерело: lequipe.fr

Фото: EFE.
Додано Maria Melnyk:  2/08/20 10:04  Переглядів: 303   Рейтинг:: +1  
1 0
‡àãðóçêà...
Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми радимо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Добровільні пожертвування
Дорогі відвідувачі, посприяти існуванню та розвитку проєкту можна за допомогою кнопки нижче!

Допомогти

Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі в даній статті.
Українці в рейтингу ATP
  • ОДИНОЧНИЙ
  • ПАРНI
Українки в рейтингу WTA
  • ОДИНОЧНИЙ
  • ПАРНI
Чоловіки ATP
  • ОДИНОЧНИЙ
  • ПАРНI
Жінки WTA
  • ОДИНОЧНИЙ
  • ПАРНI