Реєстрація    Увійти
Авторизація
Світовий теніс / US Open

На US Open планують штрафувати гравців, які порушать умови проживання на турнірі

Організатори Відкритого чемпіонату США напередодні відправили тенісистам свій регламент безпеки під час проведення змагань.
На US Open планують штрафувати гравців, які порушать умови проживання на турнірі
У переліку правил є, зокрема, і такі:

- Якщо гравець покине «бульбашку» турніру без дозволу від директора змагань або головного медичного експерта, його відсторонять від виступу й оштрафують на суму, яку поки не вказують. Якщо тренер або інший гість покине «бульбашку», його акредитація буде анульована (гравець / гість повинен буде залишити готель турніру протягом 24 годин). Гравця або гостя також оштрафують і заборонять отримувати акредитацію на турнір у 2021 році.

- Гравці, які будуть жити в приватних будинках, а не в офіційному готелі, повинні узгодити це з USTA і надати свій план з техніки безпеки. Асоціація повинна буде мати доступ до постійного моніторингу. Особи, які не отримали офіційного дозволу від турніру і не пройшли тестування, не зможуть відвідувати гравців в їх будинках.

> Дев'ять тенісисток з Топ-10 світового рейтингу заявилися на US Open

- Кожному гравцеві дозволяється приїхати на турнір із супроводом з 3 осіб максимум (гостями або членами команди). Але тільки один з них зможе проходити з гравцем на територію тенісного комплексу, де йдуть змагання, в роздягальні, зони відпочинку гравців і столові.

- У роздягальні одночасно зможуть знаходитися не більше 30 осіб, при цьому супровід гравця повинен буде залишати її якомога раніше. У зв'язку з відсутністю уболівальників, на території комплексу створили нові зони для занять фітнесом і відпочинку на відкритому повітрі.

- Гравці та їхні гості будуть протестовані двічі (коли приїжджають і приблизно через 48 годин, також рекомендовано пройти тести на антитіла). Ті, у кого буде позитивний результат на наявність антитіл, будуть рідше проходити тести під час турніру.

- Ті гравці, які здадуть позитивний ПЛР-тест під час турніру, будуть автоматично усунуті від виступів й ізольовані у своїх кімнатах на 10 днів. Ті гравці, які здадуть позитивні тести до початку змагань, зможуть взяти участь в турнірі, якщо пробудуть необхідний час на карантині та отримають дозвіл від медичної служби. Якщо позитивний результат покаже тест гостя гравця, з яким той живе в одній кімнаті, тенісист буде автоматично відсторонений від виступів.

Відкритий чемпіонат США в Нью-Йорку повинен стартувати 31 серпня.

Джерело: nytimes.com


 

Додано Maria Melnyk:  5/08/20 10:15  Переглядів: 727   Рейтинг:: +1  
1 0
Теги: US Open
‡àãðóçêà...
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі в даній статті.
Українці в рейтингу ATP
  • ОДИНОЧНИЙ
  • ПАРНI
Українки в рейтингу WTA
  • ОДИНОЧНИЙ
  • ПАРНI
Чоловіки ATP
  • ОДИНОЧНИЙ
  • ПАРНI
Жінки WTA
  • ОДИНОЧНИЙ
  • ПАРНI