Реєстрація    Увійти
Авторизація
Світовий теніс / ATP / US Open

Рафаель Надаль: "US Open відбудеться в особливих умовах, але все одно залишиться вагомим турніром"

Друга ракетка світу прокоментував свою відмову від виступу в Нью-Йорку і відновлення сезону.
Рафаель Надаль: "US Open відбудеться в особливих умовах, але все одно залишиться вагомим турніром"
"Я з великою повагою ставлюся до роботи й позитивного прагненню ATP і USTA постаратися відновити змагання. Я ось так вирішив, ви знаєте, що я думаю, але я поважаю інших гравців, які знаходяться в іншій ситуації, яким потрібно грати через фінансові проблеми, потрібно грати, щоб заробляти після кількох місяців без прибутку. Мої слова можуть мати наслідки, тому важко сказати, правильне це рішення чи ні (не грати на турнірі), для деяких гравців воно буде правильним, для інших - ні. Звичайно, це все одно буде вагомий турнір, це ж Великий Шолом. Я не настільки зарозумілий, щоб сказати, що турнір не буде значущим, тому що я там не виступаю. Там будуть важливі гравці. Так, безумовно, змагання пройдуть в особливих умовах, але все одно це мейджор.

Що я думаю з приводу ситуації на Adria Tour? Думаю, що більшість гравців хочуть тільки найкращого для світу і для людей. Звичайно, там була допущена помилка, але помилки - це нормально, коли ми зіштовхуємось із ситуацією, якої ще ніколи не було. Гравці повинні вирішувати для себе, я не кажу, що моє рішення вірне. Для кожного по-різному, ми всі зустрічаємось з непередбачуваною ситуацією. Я дійсно сподіваюся, що люди зроблять для себе висновки після цього турніру і далі ми зможемо продовжувати рухатися якомога краще.

Я вірю, що Ролан Гаррос відбудеться. Я так думаю і готуюся до турніру. Але потрібно зачекати, що буде далі, подивитися, як буде розвиватися ситуація. Тому що зараз все виглядає так, що вона трохи погіршилася. Але я сподіваюся і збираюся зіграти в Парижі, якщо умови дозволять. Що стосується турніру в Римі, я поки не знаю, чи буду там грати. Зараз моє рішення - залишатися на Мальорці, де все добре, тут все виглядає під контролем".

Джерело: reuters.com

Фото: Getty Images.
 

Додано Maria Melnyk:  5/08/20 20:45  Переглядів: 375   Рейтинг:: +1  
1 0
‡àãðóçêà...
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі в даній статті.
Українці в рейтингу ATP
  • ОДИНОЧНИЙ
  • ПАРНI
Українки в рейтингу WTA
  • ОДИНОЧНИЙ
  • ПАРНI
Чоловіки ATP
  • ОДИНОЧНИЙ
  • ПАРНI
Жінки WTA
  • ОДИНОЧНИЙ
  • ПАРНI