Лексінгтон. Серена Вільямс вперше за 8 років програла тенісистці, що не входить в топ-100

На турнірі WTA в Лексінгтоні визначилися півфінальні пари

Лексінгтон, США • 10-16 серпня • хард • $225,000
Сітки турніру: кваліфікаціяодиночний розряд

Шелбі Роджерс (США, WC) - Серена Вільямс (США, 1) 1:6, 6:4, 7:6(5)
Жиль Тайхманн (Швейцарія) - Кетрін Беллис (США, SR) 6:2, 6:4
Дженніфер Брейді (США) - Марі Боузкова (Чехія) 6:1, 6:2
Корі Гауфф (США) - Онс Жабер (Туніс, 8) 4:6, 6:4, 6:1

Серена Вільямс програла тенісистці що не входить в топ-100 (Роджерс займає 116-е місце в рейтингу WTA) вперше з 2012 року. Це лише четверта поразка в кар'єрі Вільямс-молодшої від гравця, що стоїть нижче 100-й позиції. Шелбі Роджерс виходить в півфінал турніру WTA вперше з 2016 року, коли вона стала фіналісткою турніру в Ріо-де-Жанейро. Для Роджерс це була лише третя перемога над тенісисткою топ-10 за кар'єру.

16-річна Корі Гауфф вдруге зіграє в півфіналі турніру WTA. В кінці минулого року американка виграла титул на змаганнях в Лінці. У поєдинку з Жабер Гауфф поступалася 4:6, 2:4, після чого виграла 10 з 11 зіграних геймів.

Додано admin:  15/08/20 08:53  Переглядів: 2 301   Рейтинг:: +1