Роберто Баутіста-Агут: "Я абсолютно не згоден з рішенням закрити дах перед моєю подачею"

Іспанський тенісист поспілкувався з журналістами після поразки в півфіналі Мастерсу в Нью-Йорку від Новака Джоковича.
"Щотижня я серйозно підходжу до змагань, на всі 100%. Я не сприймаю цей Мастерс як підготовку до чого-небудь. Коли я починаю турнір, я на ньому сфокусований. Тепер я можу перемкнути свою увагу на наступний тиждень.

Усі знають, що організатори могли трохи почекати зі своїм рішенням закрити дах (перед подачею іспанця за рахунку 4-5 у другій партії. За словами коментаторів, дощ прогнозували в наступні пів години). Це було невдале рішення. І вже не вперше я не згоден з діями супервайзера Ларса Граффа. Я впевнений, що це було не найкраще рішення, що воно було на 100% помилковим. У мене збився ритм на підкиданні м'яча, але, що вже з цим поробиш. Це було вже втретє, коли збивався мій ритм в цьому матчі. Була одна туалетна перерва, потім медична перерва, потім перерва через дах. Думаю, з останнім могли трохи почекати, щоб ми все-таки дограли цей сет. Щоб закрити дах, потрібно 5 хвилин. Тож, я абсолютно не згоден з рішенням Граффа".

Джерело: asapsports.com

Додано Maria Melnyk:  29/08/20 12:18  Переглядів: 2 416   Рейтинг:: +1