Світовий теніс / US Open

US Open. Рекордна перемога Серени, Соболенко і Азаренко зустрінуться у другому колі

Підсумки другого ігрового дня в жіночій сітці Відкритого чемпіонату США
US Open - Grand Slam
Нью-Йорк, США • 31 серпня - 13 вересня • хард • $21,656,000
Чинна чемпіонка: Б'янка Андреєску (Канада)

Серена Вільямс (США, 3) - Крісті Ан (США) 7:5, 6:3

Альона Большова взяла реванш у Жиль Тайхманн за поразку в кваліфікації турніру в Нью-Йорку майже два тижні тому. Іспанка повторила своє минулорічне досягнення на US Open.

Донна Векич поступалася з рахунком 3:6, 3:5 в матчі проти Крістіни Плішкової, яку двічі перемагала до цієї зустрічі. У минулому році хорватка дійшла до чвертьфіналу US Open.

Серена Вільямс виграла свій 102-й одиночний матч на US Open і обійшла свою співвітчизницю Кріс Еверт. Тепер саме вона є лідером за кількістю перемог в Нью-Йорку. За час виступів на домашньому "Шоломі" Серена зазнала 13 поразок.

Катерина Александрова (Росія, 21) - Кім Клейстерс (Бельгія, WC) 3:6, 7:5, 6:1
Онс Жабер (Туніс, 27) - Катаржина Кава (Польща) 6:2, 7:6(6)
Кайя Канепі (Естонія) - Катержина Синякова (Чехія) 6:1, 6:2
Лейла Фернандес (Канада) - Віра Звонарьова (Росія, SR) 6:4, 7:5
Софія Кенін (США, 2) - Яніна Вікмайєр (Бельгія) 6:2, 6:2

Арина Соболенко та Вікторія Азаренко вдруге зіграють одна проти одної: в минулому сезоні Соболенко знадобилося три сети, щоб обіграти співвітчизницю на старті US Open. Нагадаємо, що минулого тижня Азаренко стала чемпіонкою турніру WTA в Нью-Йорку.

Лейла Фернандес успішно дебютувала на Відкритому чемпіонаті США, здобувши першу перемогу на рівні "мейджора". 17-річна канадка свій перший матч в основній сітці турніру Великого Шолома зіграла взимку, успішно подолавши кваліфікаційний бар'єр на Australian Open, де поступилася в першому колі.

> Цвєтана Піронкова повернулася на корт після трьохрічної перерви, Мугуруса і Мертенс вийшли до другого кола

Пари суперниць у другому колі: Кіс - Большова, Корне - Бонавентюр, Векич - Циг, Піронкова - Мугуруса, Саккарі - Пера, Скотт - Анісімова, Стівенс - Говорцова, Гаспарян - Вільямс, Соболенко - Азаренко, Вікері - Свьонтек, Мухова - Калінська, Кирстя - Конта, Мертенс - Соррібес-Тормо, Макнеллі - Александрова, Жабер - Канепі, Фернандес - Кенін.

Додано HomeAlone:  2/09/20 10:15  Переглядів: 2 328   Рейтинг:: +1