Світовий теніс / US Open

Дженніфер Брейді: "Зараз кожна тенісистка може виграти турнір Великого Шолома"

Коментарі американки після виходу до чвертьфіналу US Open
У матчі четвертого кола Брейді здобула перемогу в двох сетах над Анжелік Кербер.

"Так, другий сет виявився складнішим за перший. Вона стала краще працювати з м'ячем, а я, напевно, була менш агресивною, ніж в першому сеті. Але я очікувала такого сценарію в другому сеті і не була здивована. Я почала його з брейку, потім вона відповіла тим самим, але це на мене не вплинуло. Я вважаю важливим гейм, коли змогла утримати свою подачу і рахунок став 4:2.

Я завжди намагаюся грати поточним моментом і не думати, що буде відбуватися далі і яким буде результат. Я хотіла закінчити цей матч в двох сетах, бо не була впевнена в тому, що моя нога буде в порядку. Я дуже рада, що сталося саме так. Я дуже виросла в фізичному і психологічному плані. Зараз я можу проводити матч на одному рівні з початку до кінця.

Я вважаю, що зараз жіночий теніс став дуже конкурентним. Кожна тенісистка може виграти "Шолом". Все залежить від того, якою буде сітка. Наприклад, взимку Соня Кенін виграла Australian Open. Подібні перемоги молодих або різних тенісисток на турнірах надає мотивацію іншим. Вони бачать це і говорять собі: "Якщо вони перемагають, то і я можу".

Додано HomeAlone:  7/09/20 15:36  Переглядів: 1 442   Рейтинг:: 0