Світовий теніс / US Open

Олександр Звєрев: "Мій теніс на початку матчу не відповідав рівню чвертьфіналу Великого Шолома"

Німецький тенісист прокоментував свою перемогу в матчі проти Борна Чорича.
"Не секрет, що я не показав свій найкращий теніс. Але я знайшов спосіб перемогти, програючи з сетом і брейком. Мені здається, це найголовніше. Я сказав собі, що якщо продовжу так грати, то через мить буду програвати вже 0-2 по сетах. Я заграв трохи агресивніше, бо той рівень, який я показував, він не відповідав рівню чвертьфіналу Великого Шолома. Мені потрібно було грати краще, стабільніше. Я подумав, що ха такого рахунку мені вже нічого втрачати. ​​За відчуттями відсоток попадання першим м'ячем був досить високим. А коли я відчуваю себе комфортно на подачі, коли можу добре подати на другому м'ячі, то і ймовірність того, що я виграю розіграш буде досить велика. Це те, що я робив і це спрацювало. Коли ти не показуєш свою найкращу гру, але знаходиш спосіб виграти, це буває деколи важливіше, ніж спочатку грати у свій найкращий теніс.

Звичайно, після того, що трапилося в матчі Новака Джоковича всі були шоковані. Очевидно, ми всі бачимо перед собою величезну можливість. Потрібно засукати рукава і працювати, фокусуватися на собі. Мені б не хотілося зупинятися на досягнутому. Багато гравців хочуть виграти. Я знаю, що всі молоді гравці жадають цієї перемоги. Тож, буде цікаво подивитися, що станеться далі".

Джерело: usopen.org

Додано Maria Melnyk:  9/09/20 11:20  Переглядів: 1 498   Рейтинг:: 0