Новини
02.11.24 23:10 WTA Finals. Кіченок і Остапенко не реалізували матчбол і поступилися чемпіонкам Вімблдону в першому турі
Про своє повернення до туру "Я почуваюся добре і в передчутті від початку виступів. Це був важкий період для кожного з нас. Але зараз я тут, я завжди хвилююсь в Римі. Це один найважливіших турнірів в сезоні. Звичайно, все буде по-іншому, бо не буде уболівальників, ми будемо жити в «бульбашціі» і не зможемо хоч трохи провести час в місті. У будь-якому випадку найголовніше - це те, що у нас є турнір. Я перебуваю в більш-менш нормальній формі, з огляду на те, що я не грав пів року. У мене мало очікувань, я сподіваюся, що зможу добре позмагатися. Матчі й тренування - це не одне й те саме. Все-таки для мене це перший турнір, в той час, як багато гравців вже встигли виступити на змаганнях. Мій перший суперник - це Пабло Карреньо-Буста. Який відмінно виступив в Нью-Йорку. Сподіваюся, що я буду готовий до боротьби в нашому матчі". Про рішення відмовитися від виступу на US Open "У мене немає жалю. Якщо ти приймаєш рішення, то повинен йому слідувати. У мене було два варіанти і я вибрав той, який краще підходить мені і моїй родині. А що стосується Ролан Гаррос, то я не знаю, який ситуація буде там. Нам потрібно ще кілька тижнів, щоб подивитися, як будуть розвиватися події через вірус у Франції". Про дискваліфікацію Новака Джоковича "Це було невезіння і мені дуже шкода його. У нього був відмінний шанс на цьому турнірі. Він не повинен був так себе вести, але такі речі трапляються. Є такі дії, які завжди мають певні наслідки, існують правила. Він не хотів нікого зачепити, але на корті завжди важливо контролювати себе". Про перемогу Домініка Тіма на US Open "Я дуже щасливий за нього. Він заслужив виграти такий титул. Він багато працював і вже довго бореться за такий трофей. Також він фантастичний чоловік і я дуже щасливий, що він виграв. Але мені також шкода Сашу, який був таким близьким до перемоги. Часом він грав на приголомшливому рівні. Я впевнений, що у нього є буде багато шансів виграти в майбутньому". Про створення нової асоціації гравців "Є речі, які, на мій погляд, є неадекватними. Зараз ми переживаємо світову кризу. Так, це криза в галузі охорони здоров'я, але вона також тягне за собою й економічну кризу. У такий період це погано, що ми не можемо триматися разом. Ця ініціатива заслуговує на повагу і кожен має право на свої власні ідеї. Просто я вважаю, що нам потрібно триматися разом. Це та думка, яку висловив і я, і Федерер. Я розумію, що кожен хоче отримати більше від життя і потрібно робити все, щоб поліпшити наш спорт. Коли потрібно допомогти, то я завжди готовий допомогти, так було протягом всієї моєї кар'єри. Я вірю в наш Тур, в ту роботу, яку він виконує. У будь-якому випадку я повторюся, зараз невдалий час для таких дій". Джерело: internazionalibnlditalia.com Фото: Getty Images. |
31/10/24 09:21 НікНаза написав
И может все-таки Леси хватит уже мучится с этим теннисом ? |
30/10/24 23:15 Vit написав
Давай Леся, зберись на третій сет! Перерви цю серію кацапських програшів! 🤞
Шкода(( |
30/10/24 01:46 Vit написав
Єба… 💁🏻♂️
Це вже повне дно. Ноунеймні рашистки Ібрагімова і Лодікова по черзі Завацьку «обіграли». Позорно якось Вона хоч за гейм зачепиться в другому сеті? Півсвіту перелетіти за «легкими очками» в рейтинг, щоб хоча б в квал шолому попасти, а в результаті просратись рашистці в першому колі, якій вже під 30 і за все життя яка заробила менше, ніж Завацька за сезон - це потужно. Особливо другий сет 👌 Після таких виступів не дуже хочеться бачити її в квалах шоломів наступного сезону |
27/10/24 02:34 here`s Johnny написав
Молодец, всё таки система американских колледжей очень эффективна. Там, кстати, Соболева доигралась - свалилась и снялась. Насколько всё серьёзно с травмой хз. А по игре у неё очень много брака, часто, когда начинает лидировать, расслабляется, позволяет сопернице себя достичь, а далее уже поздно рыпаться, при её габаритах маловато у неё мощи и подача средненькая |
23/10/24 16:28 here`s Johnny написав
Эта Подрез она что разучилась играть? Смотришь лайвскор и просто охереваешь от происходящего, вообще непонятно кому, не имеющим рейтинга теннисисткам сливает безбожно. Ужасный регресс, папаша со своими мечтами о квалах шлемов может смело отдыхать Её надо в Америку в колледж отправлять, там большой шанс, что её вытянут хоть на какой-то уровень. А если так всё и будет продолжаться - сгинет на 35ти тысячниках |
16/10/24 16:10 Остап Журавель написав
гм, у орків є прислів'я про "закон подлости", але нехай пощастить |
12/10/24 01:22 here`s Johnny написав
Пророссийская в основном играет турниры в Сев. и Юж. Америках, живёт на постоянке, видимо, тоже в тех краях. Что ж не в родном Донецке интересно. Да и кто ей обновляет украинские документы тоже интересно и почему ведётся консульское обслуживание сепаратистки |
10/10/24 14:06 James Maker написав
Спасибі за все, Легенда! Тенісний GOAT forever and always!!! |
10/10/24 07:30 here`s Johnny написав
В реальности всё было чики пуки по-быстрому, как будто матч был с сотой ракеткой мира. Повезло вообще что дармовые очки упали из-за снятия Анисимовой |
10/10/24 07:26 here`s Johnny написав
Не такая должна быть первая ракетка Украины. Ни чемпионского характера, ни воли, ничего. Ждём новое поколение и других теннисисток, может, та же Стародубцева, а Костюк с Ястремской, как говорится, toasted, они неконкурентоспособные против топов, проигрывают по всем статьям, первым делом ментально ещё до начала матчей сгорают |
8/10/24 20:18 bukvoedina написав
Ждем следующую победу Марты за три с половиной часа! |
8/10/24 17:11 here`s Johnny написав
Мисс двойная ошибка продолжает страдать на корте, её тренерша веселится, всё тип-топ |
7/10/24 13:59 here`s Johnny написав
В соц.сетях её давно называют теннисисткой с самым низким iq, видимо, не без причины. В Австралии, конечно, была самая большая нелепость в мире тенниса - её проход аж да 1/2, поскорее бы уже очки сгорели за эту нелепость |
7/10/24 13:55 Vit написав
А суперниці в серії чим далі, тим гірші, але Даяна впевнено йде до своєї цілі.
Із семи суперниць в серії тільки Мухова дійсно сильніша по факту. Всі інші — це якийсь триндець. Але все закономірно. Якщо вже лакі лузерам програвати, то хз, хто має далі бути 5:2 -> 5:7 4:2 -> 4:6 |