Світовий теніс / WTA

Страсбург. Бертенс достроково завершила боротьбу, Синякова і Соболенко зустрінуться в 1/4 фіналу

Результати матчів другого кола на турнірі WTA у Франції
Internationaux de Strasbourg - International
Страсбург, Франція • 20-26 вересня • грунт • $225,000
Чинна чемпіонка: Даяна Ястремська (Україна)
Сітки турніру: кваліфікаціяодиночний розряд

Друге коло

Олена Остапенко (Латвія) - Кікі Бертенс (Нідерланди, 3) 2:6, 6:4, 4:2 (відмова)
Нао Хібіно (Японія) - Заріна Діяс (Казахстан) 7:5, 6:3
Чжан Шуай (Китай, Q) - Клара Бурель (Франція, WC) 6:3, 7:6(3)
Олена Рибакіна (Казахстан, 5) - Алізе Корне (Франція) 6:3, 7:6(8)
Катержина Синякова (Чехія) - Катерина Александрова (Росія, 7) 6:2, 6:4
Арина Соболенко (Білорусь, 4) - Анна Блінкова (Росія) 1:6, 6:4, 6:2
Жиль Тайхманн (Швейцарія) - Анастасія Павлюченкова (Росія) 7:6(3), 7:5
Еліна Світоліна (Україна, 2) - Магда Лінетт (Польща) 7:6(0), 7:5

Олена Остапенко зрівняла рахунок у протистояннях з Кікі Бертенс (2-2) і вдруге в цьому році обіграла суперницю з Топ-10. У лютому латвійка виявилася сильнішою за Софію Кенін в рамках Кубка Федерації. Нідерландка не зуміла дограти матч через травму лівого ахіллового сухожилля.

Нао Хібіно проведе десятий чвертьфінал на рівні WTA і другий на грунтовому покритті. У 2016 році японка дійшла до чвертьфіналу на турнірі в Стамбулі.

Олена Рибакіна здобула другу перемогу над Алізе Корне в цьому сезоні: в січні казахстанка обіграла суперницю на цій же стадії турніру в Хобарті, де в результаті стала чемпіонкою. Далі Рибакіна зустрінеться з Чжан Шуай, яку перемогла у фінальному матчі в Австралії.

Катержина Синякова взяла реванш у Катерини Александрової за поразку в січні на турнірі в Шеньчжені і зрівняла рахунок в особистих зустрічах (3-3). Для чешки це буде перший чвертьфінал в WTA-турі з серпня минулого року (Нью-Йорк).

Чвертьфінальні пари: Остапенко - Хібіно, Чжан - Рибакіна, Синякова - Соболенко, Тайхманн - Світоліна.

Додано HomeAlone:  24/09/20 10:15  Переглядів: 1 652   Рейтинг:: +1