Реєстрація    Увійти
Авторизація
Світовий теніс / Ролан Гаррос

Вікторія Азаренко: "У таких погодних умовах дуже важко грати"

Коментарі білоруски після виходу до другого кола Ролан Гарросу
Вікторія Азаренко: "У таких погодних умовах дуже важко грати"
Матч першого кола між Вікторією Азаренко і чорногоркою Данкою Ковінич переривався через дощ.

"На початку нашого матчу у мене не було якогось невдоволення. У мене було непорозуміння ситуації. Ще під час розминки накрапав дощ, а коли мрячить дві години, то стає непросто грати. Здається, в третьому геймі моя суперниця послизнулася, тому, я думаю, їй теж було некомфортно грати в таких умовах. Коли між розіграшами я побачила, що моя рукоятка стає мокрою, я запитала, чи будемо ми продовжувати матч.

Мені сказали, що ми можемо почекати, поки перестане накрапати, хоча за прогнозами дощ мав посилитися. Я сказала, що не хочу чекати на корті, коли температура була лише 8 градусів. Моя суперниця теж відмовилася чекати на поліпшення погоди на корті. В таких умовах дуже важко грати, але ми обидві в них грали. Добре, що дощ припинився і ми повернулися до гри.

- Як ви вважаєте, чи варто було скасувати турнір, як це зробили з Уімблдоном, ніж переносити на такі дати?
- Це дуже складне питання. Я не знаю, чи грала я тут в теніс у вересні, але коли я була в Парижі в жовтні, було видно, що для тенісу умови не дуже підходять. Неприємно, що організатори ні з ким не радилися, коли приймали рішення перенести турнір. Сподіваюся, в майбутньому ситуація зміниться в кращу сторону.

Я б не стала говорити, щоб турнір краще скасували, тому що я хочу грати в теніс. Всі ми хочемо змагатися. Можливо, не мені, тому що я перебуваю в стабільному фінансовому стані, але іншим гравцям потрібно заробляти в такий непростий час. Найменш рейтингові гравці і тенісисти, які виступають в парному розряді, сильно постраждали у фінансовому плані, і вони отримали можливість заробляти".

Джерело: btu.org.ua

Фото: Getty Images.
 

Додано HomeAlone:  28/09/20 12:34  Переглядів: 678   Рейтинг:: +1  
1 0
‡àãðóçêà...
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі в даній статті.
Українці в рейтингу ATP
  • ОДИНОЧНИЙ
  • ПАРНI
Українки в рейтингу WTA
  • ОДИНОЧНИЙ
  • ПАРНI
Чоловіки ATP
  • ОДИНОЧНИЙ
  • ПАРНI
Жінки WTA
  • ОДИНОЧНИЙ
  • ПАРНI