Світовий теніс / Ролан Гаррос

Ролан Гаррос. Бертенс відвезли на візку після тригодинного матчу проти Еррані

Нідерландка не змогла самостійно покинути корт після перемоги у другому колі турніру
П'ята ракетка турніру в Парижі Кікі Бертенс вийшла до третього кола, обігравши Сару Еррані з рахунком 7:6(5), 3:6, 9:7. У вирішальному сеті, після рахунку 2:2, Бертенс і Еррані зробили по п'ять брейків кожна, а італійка, у которої іноді були проблеми з підкиданням м'яча, виконувала подачу з-під руки, щоб не отримати попередження за затягування часу.

Бертенс, в свою чергу, періодично показувала, що у неї проблеми з лівою ногою, але Еррані скептично ставилася до цього, намагаючись передражнювати суперницю.

Матч тривав трохи більше трьох годин. У дванадцятому геймі третього сету Кікі вдалося відіграти матчбол, а щоб завершити зустріч, їй знадобилося чотири матчболи. Тенісистки не стали торкатися ракетками в кінці матчу, що замінює традиційне рукостискання.

Залишаючи корт, Еррані викрикнула нецензурну фразу, а Бертенс, дійшовши до свого місця, розплакалася. Як виявилося, нідерландку турбували судоми і вона не змогла самостійно піти з корту.

Додано HomeAlone:  30/09/20 17:45  Переглядів: 6 433   Рейтинг:: +5