Світовий теніс / Ролан Гаррос

Ролан Гаррос. Надаль обіграв Шварцмана і вийшов до фіналу турніру

Рафаель Надаль утринадцяте виступить у вирішальному матчі Відкритого чемпіонату Франції.
Roland Garros - Grand Slam
Париж, Франція • 21 вересня - 11 жовтня • ґрунт
Чинний чемпіон: Рафаель Надаль (Іспанія)
Сітка турніру: кваліфікаціяодиночний та парний розряд

Півфінал
Рафаель Надаль (Іспанія, 2) - Дієго Шварцман (Аргентина, 12) 6-3, 6-3, 7-6(0)

Зустріч тривала 3 години та 9 хвилин. Рафаель Надаль реалізував 6 з 9 брейкпоїнтів, виконав 38 віннери при 34 невимушених помилках. Дієго Шварцман скористався 3 з 12 шансів на брейк, оформив 24 віннери при 48 невимушених помилках.

Іспанський тенісист здобув 28-му перемогу в півфіналах турнірів Великого Шолома (13-0 на Ролан Гаррос). Вісім років з Ролан Гаррос-2010 Надаль не програв жодного півфіналу на мейджорі, але з Вімблдону-2018 зазнав трьох поразок і оформив тепер уже чотири перемоги на цій стадії.

Дієго Шварцман провів свій дебютний півфінал на турнірах Великого Шолома. У вересні Шварцман оформив першу перемогу над Надалем після 10 поразок від іспанця, обігравши його на Мастерсі в Римі. Аргентинець став одним з найбільш низькорейтингових суперників Надаля в півфіналах Ролан Гаррос (нижче нього був тільки Юрген Мельцер у 2010 році).

У фіналі Рафаель Надаль зустрінеться з переможцем зустрічі Новак Джокович - Стефанос Циципас. Для іспанця це буде перший поєдинок з тенісистом з першої десятки рейтингу після поразки у чвертьфіналі Australian Open від Домініка Тіма.

Надаль зіграє в фіналі Ролан Гаррос утринадцяте (взяв 12 титулів) і провеле свій 28 фінал на турнірах Великого Шолома (19 титулів). Іспанець став третім найстаршим гравцем (34 роки та 130 днів), який виступить у вирішальному матчі в Парижі. Тепер в активі іспанського тенісиста 99 перемог на кортах Ролан Гаррос.

Додано Maria Melnyk:  9/10/20 19:13  Переглядів: 3 354   Рейтинг:: +1