Світовий теніс / WTA

Острава. Саккарі зіграє проти Світоліної, Контавейт відіграла матчболи на старті турніру

Результати першого ігрового дня на "Прем'єрі" в Чехії
J&T Banka Ostrava Open - Premier
Острава, Чехія • 19-25 жовтня • хард (зал) • $528,500

Перше коло

Марія Саккарі (Греція) - Крістина Плішкова (Чехія, WC) 6:3, 6:3
Барбора Крейчикова (Чехія, Q) - Тереза ​​Мартінцова (Чехія, Q) 7:5, 6:1
Анетт Контавейт (Естонія, 8) - Катерина Александрова (Росія) 4:6, 6:2, 7:6(6)
Сара Соррібес-Тормо (Іспанія, Q) - Магда Лінетт (Польща) 6:1, 6:3

Марія Саккарі взяла реванш у Крістіни Плішкової за поразку в серпні на старті турніру в Палермо і здобула другу перемогу в матчах проти чешки. У 2017 році вона обіграла суперницю в другому колі Вімблдону. Далі гречанка зустрінеться з Еліною Світоліною, з якою двічі зустрічалася в минулому сезоні: програла на Вімблдоні і обіграла в Сан-Хосе.

Анетт Контавейт поступалася з рахунком 2:5 у вирішальному сеті і відіграла два матчболи у Катерини Александрової на тай-брейку. За місце у чвертьфіналі естонка посперечається з Сарою Соррібес-Тормо. Контавейт тричі перемагала іспанку, в тому числі на початку цього сезону на Australian Open.

Додано HomeAlone:  20/10/20 08:30  Переглядів: 1 488   Рейтинг:: 0