ATP Finals. Коольхоф і Мектич - переможці турніру в парному розряді

Веслі Коольхоф і Нікола Мектич виграли парний титул на Підсумковому чемпіонаті в Лондоні.[/b]
[b]Nitto ATP Finals

Лондон, Велика Британія • 15-22 листопада • хард (зал) •
Чинний чемпіон: Стефанос Циципас (Греція)
Розклад: тут
Сітка турніру: посилання

ФІНАЛ
(5) Мектич / Коольхоф - (7) Мельцер / Роже-Васслен 6-2, 3-6, 10-5

Нікола Мектич і Веслі Коольхоф вперше стали переможцями турніру в дуеті. Раніше цього року тенісисти програли у фіналі Відкритого чемпіонату США і на змаганнях АТР у Марселі. Коольхоф - четвертий представник Нідерландів, який виграв Підсумковий турнір. Мектич - перший тенісист з Хорватії, який став чемпіоном ATP Finals. Фінальна зустріч тривала 1 годину і 16 хвилин, Мектич і Коольхоф взяли 5 очок поспіль з рахунку 5-5 на чемпіонському тай-брейку.

Додано Maria Melnyk:  22/11/20 19:14  Переглядів: 1 681   Рейтинг:: +2