Реєстрація    Увійти
Авторизація
Світовий теніс / WTA

WTA провела ребрендинг і змінила категорії турнірів

WTA провела ребрендинг і змінила категорії турнірів
Жіноча тенісна асоціація представила кілька оновлень напередодні старту сезону і запускає компанію "WTA For The Game", що підкреслює рушійні сили цього виду спорту, яка буде спрямована на зміцнення зв'язків з уболівальниками. Крім оновленого вперше за 10 років логотипу, новий дизайн також буде інтегрований в телевізійну графіку, друковані матеріали, брендинг турнірів, рекламу та соціальні мережі.

Новий дизайн розробляло агенство Landor Australia, яке запропонувало повернутися до зображення на логотипі тенісистки.

"Подача - єдиний удар в тенісі, який повністю контролює гравець і з якого починається розіграш. Логотип також підкреслює безстрашність засновниць WTA-туру, який взяли долю в свої руки і проклали шлях для тенісисток теперішнього. Символ тенісистки, обрамлений в коло, відображає універсальний дух WTA", - йдеться у заяві.

При плануванні зміни категорій турнірів, щоб забезпечити послідовність в професійному тенісі, WTA працювала разом з ATP. Починаючи з 2021 роки для в обох турах буде використовуватися однакова класифікація турнірів.

- WTA 1000 (Premier Mandatory, Premier 5)
- WTA 500 (Premier)
- WTA 250 (International)
- WTA 125 (125k Series)

Змінена система категорії турнірів не прив'язана до розподілу рейтингових очок (який не буде змінений) або призового фонду турнірів. Це категоріальна система, яка допомагає визначати рівні турнірів WTA.


Джерело: www.wtatennis.com


 

Додано HomeAlone:  2/12/20 14:06  Переглядів: 865   Рейтинг:: 0  
0 0
Теги: WTA
‡àãðóçêà...
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі в даній статті.
Українці в рейтингу ATP
  • ОДИНОЧНИЙ
  • ПАРНI
Українки в рейтингу WTA
  • ОДИНОЧНИЙ
  • ПАРНI
Чоловіки ATP
  • ОДИНОЧНИЙ
  • ПАРНI
Жінки WTA
  • ОДИНОЧНИЙ
  • ПАРНI