Світовий теніс / WTA

Кенін, Осака і Свьонтек претендують на звання "Тенісистка року" в WTA-турі

Жіноча тенісна асоціація підбиває підсумки сезону, що завершився
Шість тенісисток претендують на перемогу у головній номінації WTA. У голосуванні візьмуть участь представники ЗМІ. Результати будуть опубліковані на наступному тижні.

Софія Кенін в 2020 році виграла свій дебютний титул Великого Шолома на Australian Open і стала фіналісткою на Ролан Гарросі. Тенісний сезон американка завершила на четвертій позиції в рейтингу.

Іга Свьонтек в цьому році також записала в актив свій перший титул на "мейджорах", ставши чемпіонкою Відкритого чемпіонату Франції. За підсумками виступу в Парижі полька дебютувала у Топ-20 на 17-му рядку.

Наомі Осака завершила сезон перемогою на US Open. У Нью-Йорку японка виграла свій третій титул Великого Шолома і другий на американських кортах. Це допомогло їй повернутися до Топ-5 рейтингу, посівши третє місце.

Вікторія Азаренко перед тим, як зіграти в своєму першому за сім років фіналі "Шолома", виграла титул на "Прем'єрі" в Нью-Йорку, де потім і відбувся US Open. Білоруска вперше з березня 2017 року повернулася до Топ-20.

Сімона Халеп в цьому році виграла три титули WTA, ставши чемпіонкою турнірів в Дубаї, Празі та Римі. На Australian Open румунка дійшла до півфіналу, а на Ролан Гарросі поступилася у чвертьфіналі майбутній переможниці.

Арина Соболенко завершила сезон дев'ятиматчевою переможною серією, в рамках якої вона стала чемпіонкою турнірів в Остраві та Лінці. У лютому білоруска виграла титул в Досі.

Додано HomeAlone:  3/12/20 12:51  Переглядів: 1 325   Рейтинг:: 0