Реєстрація    Увійти
Авторизація
Світовий теніс / Australian Open

Влада Австралії: "Тенісисти можуть озвучувати свій список вимог, але відповідь - ні"

Органи влади штату Вікторія прокоментували лист Новака Джоковича з приводу суворого карантину гравців.
Влада Австралії: "Тенісисти можуть озвучувати свій список вимог, але відповідь - ні"
Напередодні в пресу потрапив список із пропозиціями змінити умови карантину для гравців, який для директора турніру Крейга Тайлі склав Новак Джокович. У ЗМІ стверджують, що цей лист був направлений Тайлі, але інші джерела пишуть, нібито тенісисти просто збиралися обговорити його між собою. Крім прохання поліпшити умови перебування в готелі - забезпечити екіпіровкою та переглянути меню - Джокович також написав про скорочення термінів суворого карантину і можливості переселити гравців в приватні будинки з кортами.

У будь-якому випадку австралійська влада дізналася про цей лист з вимогами та в понеділок дала свої коментарі пресі.

Прем'єр штату Вікторія Деніел Ендрюс: "Люди можуть складати такі списки вимог, але відповідь - ні. Я знаю, що серед певного кола гравців тривають обговорення з приводу правил. Що ж, правила в країні застосовуються до них, як і до всіх людей в країні. Вони знали про це, коли приїжджали сюди, вони знали, що тільки за таких умов могли потрапити до Австралії. Тут не буде ніякого особливого ставлення, тому що вірус не обирає, до кого ставитися по-особливому".

Ендрюс також сказав, що за даними понеділка підтверджені ще 4 випадки коронавірусу, які пов'язані з Australian Open. Таким чином, число прибулих в Австралію з позитивним результатом тесту зросла до 9 осіб.

Уповноважена з питань карантину в штаті Вікторія Емма Кассар: "Ми будемо проявляти нульову толерантність стосовно тих, хто буде порушувати правила. Вже були випадки, коли гравці поводились неналежним чином (відкривали двері в готелі й перегукувались з персоналом або між собою, хтось нахвалював себе, що може жити в таких умовах). Так, такі дії становлять малу небезпеку, але подібну поведінку ми не будемо терпіти. З приводу списку вимог моя відповідь - однозначне ні. Нашу програму карантину ми не змінюємо. Ми розуміємо, що 14 днів - це дійсно важко. Ми тут, ми працюємо з Tennis Australia, щоб цей період зробити якомога комфортнішим, щоб наскільки це було реально, він не завдав максимальної шкоди їх тренуванням, але ризикувати здоров'ям суспільства ми не будемо".

Прем'єр-міністр Західної Австралії Марк Макгован: "Я думаю, що справжня проблема полягає в тому, що деякі з гравців не приймають правила. Думаю, їм варто їх прийняти та не скаржитися. Їм не варто поводитися як примадонни, а зробити те, що буде правильно".

Джерело: thewest.com.au

Фото: News Corp Australia.
 

Додано Maria Melnyk:  18/01/21 08:20  Переглядів: 1 497   Рейтинг:: +2  
2 0
Теги: Australian Open
‡àãðóçêà...
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі в даній статті.
Українці в рейтингу ATP
  • ОДИНОЧНИЙ
  • ПАРНI
Українки в рейтингу WTA
  • ОДИНОЧНИЙ
  • ПАРНI
Чоловіки ATP
  • ОДИНОЧНИЙ
  • ПАРНI