Australian Open. Барті та Мухова зустрінуться у чвертьфіналі турніру

На австралійському "мейджорі" завершилися матчі четвертого кола
Мельбурн, Австралія • 8-21 лютого • хард • $22,689,778
Сітки турніра: кваліфікаціяодиночний розрядпарний розряд

Четверте коло

Ешлі Барті (Австралія, 1) - Шелбі Роджерс (США) 6:1, 6:4
Кароліна Мухова (Чехія, 25) - Елізе Мертенс (Бельгія, 18) 7:6(5), 7:5

Ешлі Барті вдруге перемогла Шелбі Роджерс на домашньому "Шоломі" (друге коло у 2017 році) і здобула в цілому третю перемогу над суперницею. Напередодні Australian Open австралійка обіграла американку у чвертьфіналі Yarra Valley Classic, де в результаті стала чемпіонкою. Ешлі поки не програла жодного сету в цьому розіграші турніру і продовжила свою переможну серію до восьми матчів. Це буде третій поспіль чвертьфінал для тенісистки в Мельбурні: в 2019 році вона поступилася на даній стадії майбутній фіналістці Петрі Квітовій, а в минулому сезоні дійшла до півфіналу, програвши майбутній чемпіонці Софії Кенін.

Кароліна Мухова взяла реванш у Елізе Мертенс за поразку в минулому році в Остраві і перервала серію бельгійки з семи перемог у Мельбурні. У стартовому сеті чешка програвала з рахунком 2:5, а в другому сеті поступалася 4:5. Кароліна вдруге зіграє в чвертьфіналі турніру Великого Шолома. У 2019 році їй це вдалося на Вімблдоні.

Барті і Мухова раніше зустрічалися тільки один раз: в 2018 році австралійка обіграла представницю Чехії в третьому колі Відкритого чемпіонату США.