Світовий теніс / Australian Open

Australian Open. Мухова перемогла першу ракетку світу і зіграє з Брейді у півфіналі

На Відкритому чемпіонаті Австралії визначилися ще дві учасниці півфінальної стадії.

Дженніфер Брейді (США, 22) - Джесіка Пегула (США) 4:6, 6:2, 6:1

Кароліна Мухова обіграла другу тенісистку з топ-10 на Australian Open, у третьому колі вона вибила зі змагань Кароліну Плішкову і вперше перемогла першу ракетку світу. Для чеської тенісистки це був другий чвертьфінал на мейджорі, у 2019 році вона поступилася на цій стадії Еліні Світоліній (Вімблдон).

По ходу матчу проти Ешлі Барті Мухова, програвши першу партію, за рахунку 1-2 у другому сеті звернулася за допомогою до лікарів, скаржачись на запаморочення від спеки. Гра була припинена на 9 хвилин, після чого чешка зуміла повернути брейк і перехопити ініціативу в поєдинку.

Дженніфер Брейді вдруге виходить у півфінал турніру Великого Шолома. Торік американка програла в матчі за вихід у фінал Наомі Осаці на Відкритому чемпіонаті США.

Мухова і Брейді у 2019 році зустрічалися на ґрунтовому турнірі в Празі. На вирішальному тай-брейку перемогу здобула чеська тенісистка.

Нагадаємо, що вчора в півфінал Australian Open вийшли Наомі Осака і Серена Вільямс.

Додано admin:  17/02/21 08:03  Переглядів: 2 682   Рейтинг:: 0