Ліон. Таусон перемагає Голубич у фінальному матчі

Клара Таусон виграла дебютний титул WTA у кар'єрі

Open 6ème Sens - WTA250
Ліон, Франція • 1-7 березня • хард (зал) • $235,238

Фінал
Клара Таусон (Данія, Q) - Вікторія Голубич (Швейцарія, Q) 6:4, 6:1

Данська тенісистка здобула другу перемогу над швейцаркою в цьому році: у січні вона обіграла Голубич у фіналі турніру ITF W25 в ОАЕ. Таусон продовжує свою переможну серію, яка складає вже одинадцять матчів. Перед виступом в Ліоні 18-річна датчанка виграла турнір ITF W25 у Німеччині.

FR: Вікторія Голубич (Швейцарія, Q) 6:4, 6:1

Нагадаємо, це був перший фінал у WTA-турі за останні три з половиною роки, у котрому зіграли тенісистки, які подолали кваліфікацію. У вересні сезону-2017 на турнірі в Токіо Заріна Діяс перемогла Мію Като.

Клара стала першою представницею Данії з 2018 року, яка виграла одиночний титул WTA. Останньою це вдавалося Каролін Возняцкі, коли вона стала чемпіонкою турніру в Пекіні. Завдяки перемозі в Ліоні у понеділок Таусон дебютує в Топ-100 світового рейтингу.

Додано HomeAlone:  7/03/21 18:09  Переглядів: 1 873   Рейтинг:: 0