Акапулько. Звєрев обіграв Циципаса у фіналі турніру

Олександр Звєрев виграв свій 14-й титул АТР у кар'єрі.
Акапулько, Мексика • 15-20 березня • хард •
Чинний чемпіон: Рафаель Надаль (Іспанія)
Сітка турніру: кваліфікаціяодиночний і парний розряд

Фінал
Олександр Звєрев (Німеччина, 2) - Стефанос Циципас (Греція, 1) 6-4, 7-6(3)

Суперники провели на корті 2 години і 20 хвилин. По ходу першої партії Циципас програв п'ять геймів поспіль з рахунку 4-1, а в другому сеті Звєрев не подав на перемогу в десятому геймі, маючи матчбол. Грек пізніше не скористався сетболом на подачі суперника, після чого на тай-брейку німець записав до свого активу три мінібрейки, втративши очко на подачі.

Для 23-річного Олександра Звєрева це 14 титул АТР в кар'єрі. У 2019 Звєрев був в Акапулько в фіналі в одиночному розряді (програв Ніку Кіріосу) і виграв турнір у парі.

За тиждень змагань у Мексиці Олександр Звєрєв обіграв Карлоса Алькараса, Ласло Джере і Домініка Кепфера. Стефанос Циципас святкував перемоги над Бенуа Пером, Джоном Існером, Феліксом Оже-Альяссімом і Лоренцо Музетті. 22-річний грек боровся за свій 6 титул в АТР. До цього поєдинку Циципас виграв у 5 матчах поспіль проти Звєрева, який раніше був сильнішим тільки в їх першому очному матчі.

Додано Maria Melnyk:  21/03/21 08:14  Переглядів: 1 273   Рейтинг:: +1