Лейла Фернандес стала переможницею турніру WTA250 в Мексиці
Abierto GNP Seguros - WTA250
Монтеррей, Мексика • 15-21 березня • хард • $235,238

Фінал
Лейла Фернандес (Канада) - Вікторія Голубич (Швейцарія, Q) 6:1, 6:4

Канадська тенісистка провела другий фінал на рівні WTA і здобула першу перемогу. У минулому сезоні Фернандес стала фіналісткою в Акапулько. На шляху до титулу 18-річна канадка не програла жодного сету.

Шлях до перемоги:
R32: Коко Вандевей (США, WC) 6:3, 6:2
R16: Крістина Кучова (Словаччина, LL) 6:1, 6:4
QF: Вікторія Кужмова (Словаччина) 7:5, 6:3
SF: Сара Соррібес-Тормо (Іспанія, 7) 7:5, 7:5
FR: Вікторія Голубич (Швейцарія, Q) 6:1, 6:4

Фернандес стала третьою тенісисткою в цьому сезоні, яка виграла титул, не програвши жодного сету: в лютому це вдалося Ізі Свьонтек в Аделаїді, а на початку березня Клара Таусон стала чемпіонкою в Ліоні.

Перемога в Монтерреї дозволила Лейлі встановити новий особистий рекорд в світовому рейтингу - 72-е місце. У свою чергу, Голубич вперше з лютого минулого року повернулася до Топ-100, зайнявши 81-у позицію. Швейцарка програла в другому фіналі в цьому році: Вікторія стала фіналісткою турніру в Ліоні.

Додано HomeAlone:  22/03/21 09:40  Переглядів: 1 482   Рейтинг:: +1