Мадрид. Бадоса - єдина іспанка у чвертьфіналі домашнього турніру

Паула Бадоса вперше зіграє в 1/4 фіналу турніру категорії WTA1000
Mutua Madrid Open - WTA1000
Мадрид, Іспанія • 29 квітня - 8 травня • ґрунт • €2,549,105
Чинна чемпіонка: Кікі Бертенс (Нідерланди)

Третє коло
Паула Бадоса (Іспанія, WC) - Анастасія Севастова (Латвія, Q) 6:7(0), 7:6(3), 6:0

Іспанська тенісистка упустила перемогу в першому сеті, ведучи з рахунком 4:2, і була близька до поразки у другому (вела 3:1 і в підсумку програвала 5:6). Матч тривав дві з половиною години.

Бадоса здобула другу перемогу в матчах проти Севастової: на старті цього сезону іспанка обіграла суперницю на турнірі в Абу-Дабі. Паула раніше жодного разу не грала далі першого кола на домашніх кортах і стала першою володаркою wild card з 2017 року (Сорана Кирстя), якій вдалося вийти до чвертьфіналу.

За вихід до півфіналу іспанка посперечається з восьмою сіяною Беліндою Бенчич. У квітні Бадоса перемогла швейцарку у другому колі турніру в Чарльстоні.

Додано HomeAlone:  3/05/21 22:29  Переглядів: 1 674   Рейтинг:: +1