Мадрид. Соболенко перемагає першу ракетку світу у фіналі

Арина Соболенко стала новою чемпіонкою турніру WTA1000 в Іспанії
Mutua Madrid Open - WTA1000
Мадрид, Іспанія • 29 квітня - 8 травня • ґрунт • €2,549,105

Фінал
Арина Соболенко (Білорусь, 5) - Ешлі Барті (Австралія, 1) 6:0, 3:6, 6:4

Білоруська тенісистка взяла реванш у представниці Австралії за поразку в фіналі турніру WTA500 в Штутгарті, який проходив перед Mutua Madrid Open. Соболенко вдруге в кар'єрі обіграла лідера світового рейтингу: в 2019 році вона перемогла Барті в півфіналі турніру WTA в Ухані. Аріна по два рази поступалася в подібних зустрічах австралійці і Сімоне Халеп.

Шлях до перемоги: [5] Арина Соболенко (Білорусь, №7)
R64: [Q] Віра Звонарьова (Росія, №114) 6:1, 6:2
R32: Дар'я Касаткіна (Росія, №37) 6:3, 6:3
R16: Джессіка Пегула (США, №33) 6:1, 6:2
QF: [13] Елізе Мертенс (Бельгія, №16) 6:1, 4:0 (відмова)
SF: Анастасія Павлюченкова (Росія, №41) 6:2, 6:3
FR: [1] Ешлі Барті (Австралія, №1) 6:0, 3:6, 6:4

Білоруска зрівняла рахунок у протистояннях з суперницею (4-4): у березні вона також програла австралійці у чвертьфіналі турніру WTA1000 в Маямі. Соболенко виграла другий одиночний титул в цьому році: у січні вона стала чемпіонкою турніру WTA500 в Абу-Дабі. У віці 23 років Арина стала наймолодшою ​​переможницею в Мадриді з 2011 року, коли титул в столиці Іспанії виграла 21-річна Петра Квітова.

Сьогоднішня поразка перервала серію Барті з дев'яти перемог поспіль (16 перемог на червоному ґрунті). Австралійка не зуміла стати другою тенісисткою, яка перемогла на турнірах в Штутгарті та Мадриді в одному сезоні. Єдиною залишається росіянка Марія Шарапова, якій це вдалося у 2014 році. Ешлі - перша австралійка, яка дійшла до фіналу в одиночному розряді Mutua Madrid Open.

Соболенко стала першою представницею своєї країни, яка виграла одиночний титул в Мадриді: Вікторія Азаренко ставала фіналісткою у 2011 і 2012 роках. Наступного тижня Арина дебютує у Топ-5 світового рейтингу і займе четверту позицію. Титул в Мадриді став для білоруски десятим в її кар'єрі.

Додано HomeAlone:  8/05/21 21:22  Переглядів: 5 773   Рейтинг:: +1