Світовий теніс / WTA

Страсбург. Кирстя зіграє у півфіналі, Німайер проведе дебютний чвертьфінал в Турі

Результати матчів другого кола на турнірі WTA у Франції
Internationaux de Strasbourg - WTA250
Страсбург, Франція • 23-29 травня • ґрунт • $235,238
Чинна чемпіонка: Еліна Світоліна (Україна)

Друге коло

Б'янка Андреєску (Канада, 1) - Марина Заневська (Бельгія, Q) 6:1, 6:4
Сорана Кирстя (Румунія) - Чжан Шуай (Китай, 6) 6:2, 6:1
Юлія Путінцева (Казахстан, 4) - Жиль Тайхманн (Швейцарія) 2:0 (відмова)
Магда Лінетт (Польща, 8) - Алізе Корне (Чехія) 7:6(2), 3:0 (відмова)
Барбора Крейчикова (Чехія, 5) - Каролін Гарсія (Франція) 3:6, 6:2, 6:1
Катерина Александрова (Росія, 3) - Клара Бурель (Франція, WC) 6:3, 6:4
Юле Німаєр (Німеччина, Q) - Шелбі Роджерс (США, 7) 6:4, 7:6(6)
Аранча Рус (Нідерланди) - Армоні Тан (Франція, WC) 6:1, 1:1 (відмова)

Сорана Кирстя без боротьби вийшла до півфіналу, вчора вигравши матч другого кола. Суперницею румунки повинна була стати Б'янка Андреєску, яка знялася з турніру після перемоги над Заневською через травму м'язів живота.

Юле Німаєр (№216) здобула першу перемогу над суперницею з Топ-50 і вперше вийшла у чвертьфінал турніру WTA. Вчора матч проти Шелбі Роджерс (№46) був перерваний за рахунку 6:4, 2:1.

Чвертьфінальні пари: Путінцева - Лінетт, Крейчикова - Александрова, Німаєр - Рус.

Додано HomeAlone:  27/05/21 14:21  Переглядів: 1 118   Рейтинг:: 0