Анастасія Павлюченкова виграла матч третього кола на турнірі у Франції
Roland Garros - Grand Slam
Париж, Франція • 30 травня - 12 червня • ґрунт • €34,367,216
Чинна чемпіонка: Іга Свьонтек (Польща)

Третє коло
Анастасія Павлюченкова (Росія, 31) - Арина Соболенко (Білорусь, 3) 6:4, 2:6, 6:0

Російська тенісистка взяла реванш у білоруски за поразку в травні на турнірі в Мадриді і здобула другу перемогу в трьох зустрічах з суперницею. У 2019 році Павлюченкова перемогла Соболенко на турнірі в Торонто. Після другого сету росіянка брала медичний тайм-аут і повернулася на корт з затейпованим стегном лівої ноги.

Для Анастасії це 14-й виступ у Парижі: свій кращий результат вона показала у 2011 році, коли дійшла до чвертьфіналу. Тоді вона вперше зіграла на другому тижні грунтового "мейджора" і більше не доходила до стадії четвертого кола.

Павлюченкова вдруге в цьому році обіграла суперницю з Топ-10: в Мадриді росіянка виявилася сильнішою за Кароліну Плішкову (№9). Остання перемоги Анастасії проти тенісистки з Топ-5 датована лютим минулого року, коли вона перемогла Белінду Бенчич (№4) у Дубаї.

У четвертому колі Павлюченкова зустрінеться з переможницею матчу між Вікторією Азаренко та Медісон Кіс.

Додано HomeAlone:  4/06/21 14:03  Переглядів: 4 771   Рейтинг:: +1