Світовий теніс / Ролан Гаррос

Ролан Гаррос. Кирстя обігрує Касаткіну, Бадоса рятує матчбол у зустрічі з Богдан

Паула Бадоса (Іспанія, 33) - Ана Богдан (Румунія) 2:6, 7:6(4), 6:4

Сорана Кирстя зрівняла рахунок у протистояннях з Дар'єю Касаткіною: у 2018 році вона програла їй на ґрунті в Мадриді. Румунка вдруге і вперше з 2009 року вийшла у четверте коло Ролан Гаррос. 12 років тому Сорана стала чвертьфіналісткою турніру. У неділю Кирстя проведе першу зустріч з Тамарою Зіданшек.

Маркета Вондроушова вдруге обіграла Полону Херцог: вперше чешці це вдалося в минулому сезоні на ґрунтовому турнірі в Римі. Вондроушова проведе другий матч в сезоні у рамках 1/8 фіналу на "Шоломі" - зіграла на даній стадії Australian Open. Кращий результат чешки у Парижі - фінал в 2019 році.

Паула Бадоса вела 5:3 у другому сеті, але потім програла три гейми поспіль і потім відіграла матчбол суперниці. За матч іспанка виграла на п'ять очок менше, ніж Богдан. Бадоса здобула восьму перемогу поспіль: перед Ролан Гаррос вона виграла титул WTA у Белграді. Паула повторила свій кращий результат на "мейджорах" - в минулому році вона зіграла у четвертому колі в Парижі.

Пари суперниць в четвертому колі: Вільямс (7) - Рибакіна (21), Азаренко (15) - Павключенкова (31), Зіданшек - Кирстя, Вондроушова (20) - Бадоса (33).

Додано HomeAlone:  4/06/21 23:02  Переглядів: 2 364   Рейтинг:: +1