Світовий теніс / Ролан Гаррос

Ролан Гаррос. Циципас перемагає Медведєва на шляху до півфіналу

Стефанос Циципас другий рік поспіль зіграє у півфіналі Відкритого чемпіонату Франції.
Відкритий чемпіонат Франції - Grand Slam
Париж, Франція • 24 травня - 13 червня • ґрунт • €34,367,216
Чинний чемпіон: Рафаель Надаль (Іспанія)
Сітка турніру: кваліфікаціяодиночний і парний розряд

Чвертьфінал
Стефанос Циципас (Греція, 5) - Данило Медведєв (Росія, 2) 6-3, 7-6(3), 7-5

Грецький тенісист здобув свою другу перемогу над росіянином, якому програв у 6 зустрічах. Суперники провели на корті майже 2,5 години. У другій партії Циципас відіграв 2 сетболи Медведєва на своїй подачі, в третьому сеті друга ракетка світу не скористався перевагою з брейком (4-2).

Стефанос Циципас проведе свій четвертий півфінал на "мейджорах". Торік на цій стадії на Ролан Гаррос він програв Новаку Джоковичу в п'яти сетах.

П'ята ракетка світу посперечається за вихід у фінал з Олександром Звєревим (АТР 6). Обидва тенісисти виграли по титулу на ґрунтових Мастерсах у цьому сезоні: Циципас став чемпіоном у Монте-Карло, а Звєрев переміг на змаганнях у Мадриді. Рахунок особистих зустрічей 5-2 на користь грека. Їх останній очний поєдинок виграв німець (у фіналі турніру в Акапулько в цьому році), на ґрунті тенісисти зустрічалися лише раз (Циципас переміг у трьох сетах в Мадриді у 2019 році).

Додано Maria Melnyk:  9/06/21 00:32  Переглядів: 11 455   Рейтинг:: +5