Ролан Гаррос. Саккарі обігрує чинну чемпіонку турніру у чвертьфіналі

Марія Саккарі вперше вийшла до півфіналу турніру Великого Шолома
Roland Garros - Grand Slam
Париж, Франція • 30 травня - 12 червня • ґрунт • €34,367,216
Чинна чемпіонка: Іга Свьонтек (Польща)

Чвертьфінал

У першому сеті Швьонтек повела 2:0, Саккарі повернула брейк і відіграла чотири брейк-поїнти, щоб зрівняти рахунок. Потім грекиня мала три брейк-поїнти, але взяти подачу суперниці їй вдалося тільки у дев'ятому геймі, після чого вона з другої спроби подала на сет.

Програвши два перших гейми в другому сеті, Швьонтек взяла медичний тайм-аут і покинула корт, повернувшись назад з перемотаним правим стегном. Після відновлення гри тенісистки захищали свої подачі, а в заключному геймі Марії знадобилося три матчболи, щоб завершити зустріч.

Грецька тенісистка здобула четверту перемогу над суперницею з Топ-10 в цьому році і другу на Ролан Гаррос. У попередньому матчі Саккарі обіграла торішню фіналістку Софію Кенін (№4).

Саккарі стала першою представницею Греції у Відкритої Ері, яка зіграє у півфіналі турніру Великого Шолома. Наступною суперницею грекині стане Барбора Крейчикова, яка сьогодні перемогла американку Корі Гауфф. В цьому році тенісистки провели одну зустріч: на турнірі WTA в Дубаї чешка обіграла Марію у стартовому колі.

Додано HomeAlone:  9/06/21 16:06  Переглядів: 5 811   Рейтинг:: 0